Блокування КПП "Ужгород — Вишнє-Нємецьке": в ДПСУ розповіли деталі

Блокування КПП "Ужгород — Вишнє-Нємецьке": в ДПСУ розповіли деталі

Блокування КПП "Ужгород — Вишнє-Нємецьке": в ДПСУ розповіли деталі
. Фото: Руслана Гостюк/Суспільне Ужгород

1 грудня Спілка автоперевізників Словаччини відновить блокування руху вантажного автотранспорту перед пунктом пропуску "Вишнє-Нємецьке Ужгород". При цьому учасники обіцяють пропускати вантажівки з певними видами товарів.

Про це повідомили на сторінці Державної прикордонної служби України у Facebook.

За інформацією відомства, 1 грудня 2023 року з 16:00 Спілка перевізників Словаччини планує заблокувати рух вантажного транспорту перед пунктом пропуску "Вишнє Нємецьке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород".

При цьому зазначається, що перевезення гуманітарної допомоги та військової допомоги, живих тварин, пального та охолоджених вантажів блокувати не будуть. Інші вантажі на виїзд зі Словаччини будуть пропускати в обмеженій кількості — по 4 вантажівки за годину.

"З огляду на зазначене, просимо врахувати можливі ускладнення руху автотранспорту перед пунктом пропуску "Ужгород". Прикордонники України відстежуватимуть ситуацію, постійно уточнюватиметься взаємодія з Прикордонною поліцією Словацької Республіки", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) розпочне блокування прикордонного пункту "Вишнє Нємецьке – Ужгород" з 1 грудня. Метою протесту є приєднання до польських перевізників.

Цього місяця представники UNAS уже блокували на годину пункт перетину кордону "Вишнє Нємецьке — Ужгород" з боку Словаччини, висловивши солідарність із польськими страйкарями. Вони вимагали від Брюсселя запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів, оскільки європейські компанії не можуть з ними конкурувати – це те саме, що вимагають протестувальники на кордоні Польщі з Україною.

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок