Двадцять волонтерів з різних регіонів України беруть участь у створенні хабу для навчання та відпочинку молоді в Мукачеві. Про це Суспільному розповіла координаторка проєкту ВідНова:UA у Мукачеві Світлана Самойлюк. За її словами, молодіжний простір облаштовують у рамках всеукраїнського проєкту ВідНОВА:UA. Також до створення хабу долучилися й десять волонтерів з Мукачева.
Приміщення соціального магазину "Все за "дякую" волонтери перетворюють у простір для навчання та відпочинку молоді. Долучилася до ремонтних робіт волонтерка з Одеси Марія Чілей.
Жінка каже, що є представницею організації "Кримські татари Одещини"
"Ми вирішили одразу відправити двох представників і приїхали сюди. Нам дуже все подобається й ми повністю підтримуємо ВідНОВА:UA та місцевих організаторів. На мою думку, дуже важливо залучати сюди молодь. Дуже класно, що це відбувається не тільки у Києві, а й в таких містах як Мукачево. Тут дуже багато молоді, яку потрібно залучати до якихось подібних ініціатив, тому що розбудова країни має починатися вже. І вона вже почалася. Далі я сподіваюся ми будемо розбудовувати Крим та іншу окуповану на цей час частину України", — розповіла Марія.
Ремонті роботи підлоги проводить Вадим Баркалов.
Хлопець зазначає, що приєднався до цієї ініціативи, бо розуміє, що це зараз важливо відновлювати нашу країну, особливо молоді.
"Молодь така активна стала зараз. Нам не потрібно збавляти темп, маємо працювати й працювати до перемоги. Тільки спільними зусиллями ми можемо якось допомогти країні. Проте, все одно нас багато, ми щось робимо і потрохи відновлюємо нашу країну", — каже Вадим.
Двадцять волонтерів з різних регіонів України взяли участь у створенні хабу для навчання та відпочинку молоді в Мукачеві.
"Ми виграли грант — одні з 24-х областей в Україні. Тут ми будемо робити простір для молоді, проєкти, що навчатимуть молодь писати гранти; тут будуть втілюватися ті проєкти, які будуть прокачувати нашу молодь, містян та вимушених переселенців", — розповіла координаторка проєкту ВідНОВА:UA у Мукачеві Світлана Самойлюк.
Менеджерка з освітніх програм Ольга Зінченко каже, що фінансування хабу відбулося за підтримки програми ООН та Міністерства закордонних справ Данії та уряду Японії. "Ми зібрали з усіх громад молодь, яка дуже енергійна, емоційна, і яка прагне та досягає успіхів. Вони приїхали з різних куточків України та допомагають нам відновлювати тут все", — додає Зінченко.
Волонтери облаштовуватимуть хаб до 23 липня.
Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads