17 учителів із Закарпаття нагородили за участь в обласному етапі конкурсу "Учитель року — 2023"

17 учителів із Закарпаття нагородили за участь в обласному етапі конкурсу "Учитель року — 2023"

17 учителів із Закарпаття нагородили за участь в обласному етапі конкурсу "Учитель року — 2023"
. Закарпатська ОВА

17 учителів нагородили за участь в обласному етапі конкурсу "Учитель року — 2023" в Закарпатській ОВА. Переможцям вручили дипломи. Четверо учителів зайняли перші місця у номінаціях: "Учитель початкових класів", "Учитель фізичної культури", "Учитель охорони здоров’я" та "Захист України". А в травні поїдуть на всеукраїнський етап конкурсу.

І місце у номінації "Захист України" зайняв учитель Ясінянської школи Бийло Меркло. Чоловік каже: працює в школі 44 роки.

"Будь-яка участь у такому конкурсі вимагає великого ступеня відповідальності, особливо на всеукраїнському конкурсі, де мені доведеться представляти Закарпаття. На цьому конкурсі я побачив багато нового для себе. Зокрема, молодих людей, які не поступаються мені по якості підготовки", — розповів Бийло Меркло.

Учителька початкових класів ужгородської школи №2 Надія Малинич теж зайняла перше місце на обласному конкурсі. Далі жінка представлятиме Закарпаття на всеукраїнському — "Учитель року — 2023".

"Ставила перед собою завдання підвищити свою педагогічну майстерність, подивитися на майстерність інших конкурсантів, щось перейняти від них і показати себе", — сказала Надія Малинич.

Конкурс "Учитель року — 2023" проходив у два етапи, — розповіла директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА Мар’яна Марусинець. За її словами, під час першого етапу конкурсу було 72 учасників, до другого — пройшли 56.

17 учителів нагородили за участь в обласному етапі конкурсу «Учитель року — 2023»
Закарпатська ОВА

"У нас 11 переможців, 6 дипломантів. Номінації "Учитель початкових класів", "Учитель фізичної культури", "Учитель охорони здоров’я" та "Захист України". Найбільше у нас переможців з Рахівської, Мукачівської та Ужгородської територіальних громад. Загалом 22 територіальні громади взяли участь у цьому конкурсі. Найбільше звертали увагу на стресостійкість учителя, на психологічну здатність працювати у колективі, на здатність учителя орієнтуватися на сучасного учня", — розповіла Мар’яна Марусинець.

За її словами, чотири переможці етапу конкурсу представлятимуть область на всеукраїнському етапі у травні цього року.

Читайте також:

  • Росіяни розстріляли українського бійця за слова "Слава Україні", до Бахмута надійде допомога. 377 день війни. Онлайн;
  • Військо РФ втратило 1060 військових за добу — Генштаб ЗСУ;
  • Дев'ятьох українців та одного громадянина РФ затримали поблизу кордону зі Словаччиною на Закарпатті;
  • "Смертельні випадки стаються, коли не слухають порад рятувальників". Як працюють взимку гірські рятувальники Закарпаття.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок