В Ужгороді у спорткомплексі "Юність" відкриють гуманітарний хаб

В Ужгороді у спорткомплексі "Юність" відкриють гуманітарний хаб

В Ужгороді у спорткомплексі "Юність" відкриють гуманітарний хаб
. Суспільне Закарпаття

Гуманітарний хаб відкриють 2 квітня у спорткомплексі "Юність" в Ужгороді. Там вимушені переселенці зможуть безкоштовно отримати одяг, а також книги, іграшки, візочки для дітей. Про це Суспільному повідомила співорганізаторка волонтерського руху "Волонтери Ужгорода" Андріана Данилюк.

За її словами, зараз місце облаштовують волонтери, допомагають також вимушені переселенці.

Волонтер з Ужгорода Данило Данилюк у холі спорткомплексу "Юність" робить шафу для речей. "Для підгузків, для дрібних всіляких речей: головних уборів, теплих светрів. Я режисер концертів та заходів різних, долучився до команди ужгородських волонтерів, для того аби допомагати людям, адже це найголовніше що можу зараз зробити", — каже чоловік.

Долучився до допомоги у підготовці гуманітарного хабу й вимушений переселенець Максим Федорович. "Я сам з Білої церкви, працював на телебаченні адміністратором, продюсером лінійним. В Ужгороді через війну в нашій країні. Допомагаю чим можу: зібрали вішала для одягу, зараз робимо короб для підгузків. Допомагали волонтерському руху розвантажувати фури, які приходять з-за кордону", — розповів волонтер.

Речі для вимушених переселенців розвішує співорганізаторка волонтерського руху "Волонтери Закарпаття" Андріана Данилюк. За її словами, їх до хабу в спорткомплексі "Юність" доставлятимуть з п'яти гуманітарних складів в Ужгороді.

В Ужгороді у спорткомплексі "Юність" відкриють гуманітарний хаб
Суспільне Закарпаття

"Речі в нас є, їх дуже багато залишилося на складах, і це велика проблема. Адже коли приїжджає фура, харчі досить швидко розподіли у три буси та відправили. А от речі залишаються: ніхто не має бажання з ними займатися, бо це дуже багато, це в мішках, це треба сортувати по віку та по якості, щось прати, або викидувати. Цим ніхто не хоче займатися. Тому ми подумали, що в нас є багато рук, чому б не зробити таке, тим більше їх реально треба", — каже волонтерка.

За словами Андріани Данилюк, гуманітарний хаб у спорткомплексі "Юність" працюватиме щодня з 10 до 18-ї години. Вимушені переселенці, які хочуть обрати речі, мають показати паспорт з пропискою.

Що відомо:

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок