Аліна Паш отримала міжнародну премію Music Moves Europe Awards 2022

Аліна Паш отримала міжнародну премію Music Moves Europe Awards 2022

Оновлено
Аліна Паш отримала міжнародну премію Music Moves Europe Awards 2022
. Фото: ESNS у Facebook

Закарпатка Аліна Паш здобула перемогу у міжнародній премії для молодих артистів Music Moves Europe Awards 2022. Про це повідомили на сайті Music Moves Europe Awards.

Переможцями Music Moves Europe Awards 2022 стали п'ять виконавців:

  • Alina Pash (Україна);
  • Denise Chaila (Ірландія),
  • ДEVA (Угорщина),
  • Mezerg (Франція),
  • Blanks (Нідерланди).

Нагороду Grand Jury присудили Meskerem Mees (Бельгія), а нагороду Public Choice за результатами голосування публіки отримала Ladaniva (Вірменія).

Аліна Паш отримала міжнародну премію Music Moves Europe Awards 2022
Фото: Music Moves Europe Awards 2022

Церемонія нагородження відбулася ввечері 20 січня під час фестивалю-шоукейсу ESNS (Eurosonic Noorderslag) у Гронінгені, Нідерланди.

"Я відчуваю своє місце в Україні і дуже приємно презентувати саме свою батьківщину, — розказала співачка в ексклюзивному інтерв’ю радіо Тиса FM. — В мене музика зосереджена на тому, щоб проявити по максимуму саме культуру своєї країни. Я тут надихаюся, тому переїзд до Європи не планую".

Виграні кошти, розказала Аліна Паш, планує витратити на зйомку кліпу для пісні на Євробачення: "Я дуже вірю в цю пісню і відеоряд — це дуже важлива складова своєрідного меседжу. Можливо, ще розділимо їх на нашу підготовку до подальшої роботи".

Читайте також: Суспільне оголосило довгий список учасників Нацвідбору на Євробачення-2022

Співачка також розповіла: в планах уже є виступи навесні команди в Ризі, у Варшаві, Берліні, Кракові. "Круто, що нас, українців, починають помічати по крутим речам, — додала вона. — Що в нас не тільки складна історія, та ще деякі неприємні речі, а що в нас є люди, які говорять про актуальні речі у всьому світі. Що в нас є своя традиція, культура, що ми відрізняємося від своїх сусідів".

Минулого року лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021 стала українська виконавиця Аlyona Аlyona.

Що відомо:

  • Music Moves Europe Awards — це нова премія Європейського Союзу за популярну та сучасну музику. Нагородами відзначають молодих артистів, які представляють європейське звучання сьогодні і завтра.
  • Щороку вісім видатних артистів отримають нагороду Music Moves Europe Award як визнання їхнього міжнародного успіху, а також будуть нагороджені виступом на ESNS (Eurosonic Noorderslag) і фінансовою підтримкою для гастролей та просування.Один із шістнадцяти номінантів отримує нагороду Public Choice Award.
  • Міжнародне журі нагороджує 5 виконавців грошовою премією у розмірі 10 000 євро. Переможець Grand Jury отримає 10 000 євро та зелений гастрольний ваучер вартістю 5 000 євро.
  • Нагороду Public Choice Award (вартістю 5000 євро) отримає номінант, який набере найбільшу кількість голосів у кампанії онлайн-голосування на mmeawards.eu. Кожному номінанту також пропонується можливість відвідати День тренінгу з бізнес-освіти в ESNS, щоб удосконалити свої навички інтернаціоналізації своєї кар’єри.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок