Директора лікарні на Закарпатті підозрюють у зловживанні службовим становищем. Що про це відомо

Директора лікарні на Закарпатті підозрюють у зловживанні службовим становищем. Що про це відомо

Директора лікарні на Закарпатті підозрюють у зловживанні службовим становищем. Що про це відомо
. Ілюстративне фото/Pixabay

Директора районної лікарні на Закарпатті підозрюють у зловживанні службовим становищем при закупівлі систем для ПЛР-тестування, з метою заволодіння грошей. Про це Суспільному повідомила речниця Закарпатської прокуратури Катерина Хижняк.

За її словами, службовець, виконуючи на той момент обов’язки директора лікарні, уклав договір із товариством на закупівлю обладнання для проведення ПЛР-тестування за державні кошти. Він перерахував постачальнику майже 1,5 млн грн включно з ПДВЗ березня 2020 року зміни до Податкового кодексу України передбачають, що при придбанні товарів для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 замовник звільняється від оподаткування.. "Так, товариству безпідставно перерахував 245 тис. грн податку на додану вартість, а громаді завдав збитків на цю суму", — розповіла речниця.

Чоловіку вже повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем. За скоєне підозрюваному загрожує до шести місяців арешту або до трьох років обмеження воліОбмеження волі передбачає утримання особи в спеціальних виконавчих установах відкритого типу, без ізоляції від суспільства і з обов'язковим залученням засудженого до роботи. , або позбавлення воліПозбавлення волі – це такий вид покарання, при якому людина повністю ізолюється від суспільства в установах закритого типу. на той самий термін та до 12750 гривень штрафу.

Що про підозру розповів директор

З власних джерел Суспільному повідомили, що йдеться про директора Мукачівської райлікарні, депутата обласної ради від "Команди Андрія Балоги" Євгена Мешка. У ексклюзивному коментарі Суспільному він розповів, що наразі ситуацію не коментуватиме, поки йде досудове розслідування. "Cуд покаже, хто винен, хто не винен. Я проблем не бачу. Я пізніше дам всі свідчення, після суду, коли буде встановлено факт", — зазначив Євген Мешко.

Чверть млн збитків: директора лікарні на Закарпатті підозрюють у зловживанні службовим становищем
Євген Мешко. Фото: ProZahid

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок