Суддя Мукачівського міськрайонного суду потрапить за ґрати на 7 років

Суддя Мукачівського міськрайонного суду потрапить за ґрати на 7 років

Суддя Мукачівського міськрайонного суду потрапить за ґрати на 7 років
. Фото: Хмельницька обласна прокуратура

Колегія суддів Вищого антикорупційного суду 21 вересня оголосила обвинувальний вирок судді Мукачівського міськрайонного суду та колишньому начальнику юридичного відділу об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області. Про це йдеться на сторінці Спеціалізованої антикорупційноїх прокуратури в мережі Facebook.

"В ході досудового розслідування встановлено, що 11 вересня 2017 року суддя Мукачівського міськрайонного суду, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за посередництва начальника юридичного відділу одержав 2 тис. гривень неправомірної вигоди від громадянина за прийняття на його користь судового рішення у справі за адміністративним позовом останнього до Управління соціального захисту населення Мукачівської РДА", — йдеться в дописі.

Суд визнав вказаних осіб винними за ч. 3 ст. 368 КК України"Діяння, передбачене частиною першою або другою цієї статті, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди,".

За вироком суду судді призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати посади судді протягом 3 років.

"Його спільника засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна", — пишуть на сторінці в соцмережі. Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок