Виставка "Графічне Закарпаття" відкрилась у галереї "Ужгород"

Виставка "Графічне Закарпаття" відкрилась у галереї "Ужгород"

Виставка "Графічне Закарпаття" відкрилась у галереї "Ужгород"
. Оригінальне

Виставку графічних картин відкрили у галереї «Ужгород». Про це повідомив її куратор Іван Дідик. За його словами, тут представлені близько ста картин.

«Наша Маланка боса ходила» – таку назву має картина Олени Дерди. Вона виконана технікою «суха голка».

ОЛЕНА ДЕРДА, художниця

Це виконується на фользі. Прицарапується. А потім набивається фарбою. Потім витирається. А потім на вологий папір під високим сильним тиском воно прокатується на станку. І виходиться сюрпрайз просто!

Наталія Сіма-Павлишин – авторка цих двох робіт під назвою «Лєра». Їх вона виконала у чорно-білій пастелі.

НАТАЛІЯ СІМА-ПАВЛИШИН, художниця

Мене надихнула напевно дівчина. Тому що вона дуже така графічна, яскрава, динамічна, контрастна, чорнява, в білому. Це такий її стиль. Стильна дєвушка. І мені захотілося повернутися до пастелі. Але трошки по-іншому. Це новий такий сплеск.

Андріана Трикур навчається на першому курсі академії мистецтв. Дівчина прийшла на виставку, аби ознайомитися із творчістю закарпатських художників.

АНДРІАНА ТРИКУР, відвідувачка

Це як творчий процес. Нас стимулювали сюди наші викладачі, щоб розвивати себе, свої погляди. Дивитися, і на наступний рік показувати теж красиві роботи, достойні.

На виставці представили свої роботи понад 40 авторів.

ІВАН ДІДИК, куратор виставки

Як правило, найбільша виставка, де приймають і скульптуру, і живопис, і прикладне мистецтво відбувається восени. А зараз тільки графічне Закарпаття. Приблизно представлено тут близько ста робіт.

За словами Івана Дідика, виставка графічних картин триватиме впродовж двох тижнів.

На початок