19 дерев несанкціоновано зрубали в Боздоському парку в Ужгороді

19 дерев несанкціоновано зрубали в Боздоському парку в Ужгороді

19 дерев несанкціоновано зрубали в Боздоському парку в Ужгороді
. Оригінальне

19 дерев зрізали невідомі на території Боздоського парку. Про це розповів заступник директора комунального підприємства «Під замком» Федір Коваль. За його словами, виявили пні цієї середи.

Ці пеньки залишилися на місці дерев у Боздоському парку. Заступник директора Комунального підприємства «Парк «Під замком» Федір Коваль каже: росли тут акації. Чи були вони здоровими, визначатимуть біологи. Про те, що їх зрубали дізнався 19 лютого.

ФЕДІР КОВАЛЬ, заступник директора КП «Парк «Під замком»

«Це незаконно, тому що парк є природно заповідним фондом і вирубка дерев взагалі заборонена законом, тільки санітарна чистка. Якщо дерево впало, з дозволу Департаменту міського господарства на це дається ордер, тоді тільки аварійні дерева, чи ті, що уже впали, ми підрізаємо, підчищаємо. Узагалі заборонено щось робити, вирізати. Тільки прогулюватися, відпочивати».

За словами Федора Коваля, на алеї, де росли зрубані дерева, камер спостереження немає.

ФЕДІР КОВАЛЬ, заступник директора КП «Парк «Під замком»

«Найближча камера в н6ас знаходиться на головній алеї, біля входу в парк. Камери підключені до муніципальної варти й до поліції. На даний момент я не можу казати, чи зафіксувала, але думаю, навряд, тому що в парку немає охорони й камер спостереження на цій алеї взагалі нема».

20 лютого керівництво КП «Під замком» звернулося до поліції.

ВОЛОДИМИР ПАВЛЮХ, речник Нацполіції Закарпаття

«Дана подія внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження – це незаконна порубка лісу. Осіб, які скоїли даний злочин, встановлюють правоохоронці. Згідно санкції статті їм загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі строком до трьох років».

За словами Володимира Павлюха, територію парку продовжують обстежувати.

На початок