На Сумщині 17 травня діятимуть погодинні відключення електроенергії

На Сумщині 17 травня діятимуть погодинні відключення електроенергії

17 травня з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00 на території Сумщини діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Такі обмеження споживання впроваджують за вказівкою НЕК "Укренерго".

Таку інформацію опублікували в АТ "Сумиобленерго".

Вимкнення 17 травня об 00:00 розпочнуться з 5 черги споживачів. У кожної черги електроенергії не буде по 2 години.

Аби дізнатися свою чергу знеструмлення при ГПВ, необхідно на сайті АТ "Сумиобленерго" в розділі "Споживачам-Відключенння-Аварійні відключення/графіки відключень" ввести свій особовий рахунок та дізнатися години відключень в прикріпленій таблиці.

На Сумщині 17 травня діятимуть погодинні відключення електроенергії
Графіки погодинних відключень світла на Сумщині. "Сумиобленерго"

В "Укренерго" повідомили, що 17 травня по всій Україні для побутових споживачів та промисловості можливі обмеження електроенергії з 00:00 до 08:00 та з 19:00 до 24:00. Причина — значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів та зростання споживання через похолодання.

Відключення світла, які розпочалися із 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня, заявив член наглядової ради НЕК "Укренерго" Бойко. За його словами, обмеження планували запровадити пізніше, однак в енергосистемі утворився дефіцит через те, що люди почали вмикати обігрівачі. Водночас, він також заявив, що взимку навіть за теплої погоди не вдасться уникнути дефіциту електроенергії.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок