Російські військові можуть розпочати наступ на Сумську область — Буданов

Російські військові можуть розпочати наступ на Сумську область — Буданов

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв'ю The New York Times повідомив, що Росія може розпочати новий наступ у Сумській області.

У статті йдеться, що українські сили зможуть укріпити свої лінії оборони та стабілізувати фронт протягом наступних кількох днів. Але, за словами Буданова, очікується, що Росія розпочне нову атаку північніше Харкова — у Сумській області.

За оцінкою генерала Буданова, атаки в Харківській області триватимуть ще три-чотири дні, після чого очікується, що російські війська здійснять "потужний" наступ у напрямку Сум, міста приблизно в 90 милях (144, 8 км) на північний захід від Харкова. Також генерал Буданов сказав, що вважає, що російські атаки на північному сході мають на меті "розтягнути" і без того незначні резерви українських військових і відвернути їх від боїв на інших напрямках. "Всі наші сили перебувають або тут, або у Часовому Яру. Я використав усе, що ми мали. На жаль, у нас більше нікого у резерві немає", — додав керівник ГУР.

Зранку 14 травня в ефірі нацмарафону Буданов заявив, що наразі російські військові не ведуть активних дій у напрямку Сумщини. "Росіяни насправді з самого початку планували операцію так само і в Сумській області, станом на зараз невеликі угруповання вони утримують в прикордонні, на напрямку Суджа. Але ситуація допоки їм не дозволила приступити до активних дій і розпочати здійснення свого плану", — сказав він.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок