"Тут є якийсь "ждун" – міський голова Конотопа про ракетні обстріли міста

"Тут є якийсь "ждун" – міський голова Конотопа про ракетні обстріли міста

Конотопський міський голова Артем Семеніхін в ефірі Суспільне. Студія розповів про ракетні обстріли міста. Він зазначив — є причини вважати, що в місті є "ждуни" — ті, хто повідомляє про обстріли міста російським військовим.

"Ми обґрунтовано вважаємо, що тут є якийсь "ждун" або "ждуни", які корегують ворожі удари по Конотопу. Наші аналітики моніторили російські пабліки, то там описувалось – який димок іде, скільки часу горить і т.д. Це може прослідкувати той, хто безпосередньо бачить це на місці. Тут є чим займатись нашим спецслужбам, я впевнений, що вони справляться з цим завданням", — сказав Артем Семеніхін.

18 березня, за словами міського голови, в місто поцілила керована авіаційна ракета Х-59.

"Перед цим, за день, також був обстріл, але застосовувалася ракета Іскандер-К. Теж наробила вона трохи шкоди в місті. У людей здебільшого вибиті шибки, скло, пошкоджені в приватних садибах ворота. Завдячуючи гуманітарним громадським організаціям нараз ці питання вирішені", — додав посадовець.

Після обстрілу Конотопа 18 березня, в місті також відновлено теплопостачання і постачання теплої води в районі, який був під обстрілом.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок