Ще одного учасника схеми підозрюють у привласненні 1,7 млн грн під час реконструкції пам'ятки архітектури в Охтирці

Ще одного учасника схеми підозрюють у привласненні 1,7 млн грн під час реконструкції пам'ятки архітектури в Охтирці

Ще одного учасника схеми підозрюють у привласненні 1,7 млн грн під час реконструкції пам'ятки архітектури в Охтирці
. Фото: Сумська обласна прокуратура

Директора будівельної компанії підозрюють у привласненні майже 1,7 млн грн бюджетних коштів під час реставрації пам’ятки архітектури в Охтирці. Йдеться про реставрацію будівлі колишньої Чоловічої гімназії. Про це повідомляють у прокуратурі Сумської області.

За даними слідства, у жовтні 2021 року між товариством з обмеженою відповідальністю та Управлінням капітального будівництва та ЖКГ Охтирської міської ради був укладений договір щодо реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення. Директор ТОВ залучив до робіт будівельну компанію. На рахунок ТОВ було перераховано близько 9 млн грн. У ході слідства правоохоронці встановили, що частина робіт не виконані, а обсяг і вартість робіт завищена.

Експерти встановили, що директор ТОВ перебував у змові з директором будівельної компанії, вони незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі 1 млн 662 тис. грн.

Директору ТОВ за фактом привласнення коштів раніше теж повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України

Що відомо

  • Північний апеляційний господарський суд визнав недійсними результати публічної закупівлі робіт з реставрації Чоловічої гімназії в Охтирці та договір підряду на суму понад 46 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури Сумської області 12 квітня.
  • Тендер на реставрацію гімназії у 2021 році провело управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради. За даними ресурсу "Прозоро", переможцем тендеру стало ТОВ "Класика комфорту". З ним підписали договір на 46 120 952, 30 грн.
  • Наприкінці 19 століття в центрі Охтирки була чоловіча гімназія. З 1874 року до 2008 року у закладі жодного разу не проводився капітальний ремонт. У центральній будівлі ніхто не навчається. Цей корпус закрили на ремонт, а дітей та вчителів переселили. В інших будівлях колишньої гімназії станом на квітень 2021 року навчалися 580 дітей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок