Сумчани вийшли у чвертьфінал чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги

. Фото: Олександр Шумило

Сумчани з “СумДУ” програли “Дніпру” з Черкас, але вийшли у чвертьфінал чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги. Матч відбувся у Черкасах. Про це Суспільному розповів головний тренер сумської команди Олександр Шумило.

“Сьогодні, 15 квітня, ми програли “Дніпру” з рахунком 5:6, але за рахунок домашньої перемоги (6:3) ми йдемо далі”, – сказав Олександр Шумило.

Тричі “Дніпру” забив Іван Мінаков, по голу на свій рахунок записали Андрій Шепель та Юрій Бойко.

У чвертьфіналі сумські студенти зустрінуться з переможцем пари “Україна” (Токарі) – МСК “Харків”-2. Гра запланована на 19 квітня.