У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ
. Суспільне Суми

У Сумах 1 квітня відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. В одному з місцевих торговельних центрів збирали кошти на автівку для евакуації поранених. Кожен бажаючий міг долучитися до благодійності.

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ
Суспільне Суми

На ярмарку представили близько п’яти сотень робіт. Їх власноруч виготовили майстрині як із Сум, так із-за кордону. Серед товарів, які можна було купити на ярмарку, – сувенірна продукція, іграшки та смаколики.

Майстриня Наталія Горшкова розповіла про свій товар, який принесла на продаж: "Я представила на цьому ярмарку носочки. Носочки власноруч в’язані, кропітка робота. А також свічечки зроблені".

Майстриня Ірина Конторщикова представила на ярмарку речі для передчасно народжених дітей: "В’яжу, в основному, речі для "поспішайок" – це шапочки, шкарпеточки, жилеточки і пледики. Це все ми в’яжемо з чистої шерсті, тому воно легеньке, тепленьке і так ми допомагаємо діткам. Буквально на тому тижні я зустрічалась з одним із наших військових, яким ми допомагаємо і фраза була сказана до сліз: без нас там вони взагалі ніяк... взагалі".

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ
Суспільне Суми

Один з відвідувачів ярмарку Федір Стеценко придбав браслет. А згодом — подушку. Пояснив свій вибір так: "Тому що в голову нічого більш не приходило, що хочу купити".

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ
Суспільне Суми

Ірина Волошина купила пачку солі з заводу "Артемсіль". Його було знищено через російські обстріли, тож на полицях магазинів таку сіль не знайдеш.

"Купили сіль за 500 гривень. А чому? Тому що нашим воїнам піде, того й купили. В мене багато друзів, знайомих воює. Я сама в службі ДСНС працюю, тому вважаю, шо це потрібно", — сказала Ірина.

Евакуація поранених та лікування бійців. Як бойові медикині з Сум несуть службу у батальйоні ТРО

Чому вирішили влаштувати такий благодійний ярмарок, розповіла його організаторка Ірина Свиридова: "Я зі своєю подругою їхали в машині і їй зателефонувала подруга військова, яка сказала, що їх накрили "Градами" там, на Бахмутському напрямку. Вона дуже плакала і просила: "Допоможи нам зібрати на авто, тому що нема чим вивозити поранених хлопців". А їх дуже там накрило. Моя подруга до мене повертається і питає: "Зробимо?", а я кажу: "Зробимо!". Наш благодійний фонд "Теплі обійми України" разом з українською командою "Волонтерський штаб" вирішили зробити цю акцію і вирішили, що ми маємо допомогти нашим військовим і зібрати на авто для евакуації пораненим, тому що ми з ними навіть після того дзвінка спілкувались – у них за один тиждень мінус три автівки".

У Сумах відбувся ярмарок на підтримку ЗСУ
Суспільне Суми

Благодійний ярмарок тривав до вечора. За інформацією Ірини Свиридової, на автівку для евакуації поранених вдалося зібрати 26 870 гривень та сто доларів.

Читайте також

  • "Або ми їх, або вони нас". Історія бійця, який з перших днів повномасштабної війни обороняв Охтирку на Сумщині

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок