Двоє нетверезих нацгвардійців вранці 5 лютого автомобілем збили велосипедистку у селі Боромля, що на Сумщині. Не надавши жінці допомоги і не викликавши швидку, втекли з місця аварії. Така версія потерпілої Лідії Біловоленко.
Зараз Лідія Біловоленко перебуває у відділенні травматології у Тростянці. Близько 6:20 ранку 5 лютого, каже жінка, їхала велосипедом центральною вулицею села Боромля на роботу, коли її збила легкова автівка:
"З краю їхала, траса була вільною, машин не було зовсім і траса суха була, я їхала у жилеті світловідбиваючому. Мене не побачить – ніяк не можна було. П’яні були. Підбігли до мене, вони хотіли мене, мабуть, підняти, я не знаю. Я їм сказала: викличте, хлопці, будь ласка, мені "швидку". Але вони зірвалися з міста, вскочили в машину і поїхали. Залишили мене на місці аварії", — говорить жінка та додає, що випадковий перехожий знайшов її сумку, яку від удару, відкинуло на декілька десятків метрів, вона дістала звідти мобільний і сама викликала швидку.
В лікарні у потерпілої діагностували струс головного мозку і компресійний перелом сьомого хребця.
"Далі лікування: два місяці оце так лежати, а потім до пів року у корсеті. Як операцію робити, то десь до 3 тис. доларів треба, а якщо оце лежати, то не знаю, за мною потрібен і догляд, і ліки", — каже пані Лідія.
Чергова частина відділення поліції № 1 м. Тростянця, начальник слідчого відділення Віталій Разбійко давати коментар відмовився, не на камеру сказав, що відкрите кримінальне провадження, досудове розслідування веде Державне бюро розслідувань. Речник сумської частини Нацгвардії, де проходять службу обоє чоловіків, Анатолій Кравченко телефоном сказав, що вони проводять своє службове розслідування за цим випадком.
Донька потерпілої, Євгенія Біловоленко, говорить, що командир нацгвардійців сплатив вартість розламаного велосипеду, на якому їхала її мати.
"Військовослужбовці за весь цей час до мами не підійшли і не запитали, як її справи. Приїхав їхній командир і сказав: “Вони сказали, що подавайте до суду, ми найняли собі адвоката”. Я телефонувала до "гарячої лінії" Нацгвардії, на що мені відповіли: коли я дізнаюся номер частини, яка стоїть в нашому селі, після цього вони зможуть зафіксувати звернення", — розповідає Євгенія Біловоленко. За її словами, також чоловіки спочатку обіцяли компенсувати витрати на лікування, а потім передумали.
Командир нацгвардійців Владислав Білоус телефоном обіцяв, що його підлеглий, який був за кермом зранку 5 лютого, зв'яжеться з редакцію Суспільного, але до моменту публікації матеріалу, 14 лютого, цього не сталося. Суспільне залишає за військовими право висловити свою версію подій.
Читайте також
- У Краснопіллі на Сумщині в ДТП загинув чоловік, ще двоє людей травмовані
Читайте Суспільне у Telegram
Долучайтесь до нашої спільноти у Viber
Підписуйтеся на наш Instagram