Карантин оголосили і в навчальних закладах Сум

Карантин оголосили і в навчальних закладах Сум

Карантин оголосили і в навчальних закладах Сум
. Фото ілюстративне

Так вирішили під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 12 березня. Карантинні заходи запроваджуються на три тижні, до 3 квітня включно. Сьогодні і завтра, 12 і 13 березня, - перехідний період. Навчальний та виховний процеси припиняються в усіх закладах освіти, в тому числі в дитсадочках та ВНЗ.

У дошкільних навчальних закладах мають створити чергові групи і запровадити обов'язковий щоденний огляд дітей для виявлення ознак ГРВІ. Навчальний процес у школах, коледжах і вишах планують організувати дистанційно за допомогою електронних технологій.

У місті також заборонили проводити всі спортивні та культурно-масові заходи, незалежно від кількості учасників. Зокрема, відмінили проведення всеукраїнського конкурсу юних музикантів "Віртуози Сумщини" та театрального фестивалю "Чехов-фест".

Також, члени комісії проголосували за посилення заходів з дезинфекції транспорту та місць скупчення людей (магазинів, торговельних центрів, адмінустанов). Місцем тимчасової обсервації для людей, які прибудуть з регіонів з високим рівнем захворюваності на коронавірусну інфекцію, визначили санаторій-профілакторій "Олдиш" ПАТ "Сумихімпром".

Що відомо:

  • 12 березня 2020 року в Україні запровадили тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив днем раніше. Карантин запроваджується в усіх закладах освіти незалежно від форми власності та сфери управління: дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила епідемію вірусу Covid-19 пандемією.
  • Міністрество охорони здоров'я України закупило швидкі тести на коронавірус для понад 90 тисяч осіб.
На початок