У Сумах завершились два турніри з греплінгу та панкратіону

У Сумах завершились два турніри з греплінгу та панкратіону

У Сумах завершились два турніри з греплінгу та панкратіону
.

У Сумах 12 грудня завершились турніри з греплінгу та панкратіону - чемпіонат України з греплінгу серед учнів та чемпіонат України з панкратіону серед дорослих.

У Палаці студентського спорту Сумського державного університету 12 грудня завершився чемпіонат України з греплінгу серед учнів 2004-2005-го та 2006-2007-го років народження. Участь у ньому взяли юнаки та дівчата з восьми регіонів країни. Всього на килимах Палацу студентського спорту змагались 125 спортсменів.

У підсумку греплери Сумської області посіли перше командне місце. Другими завершили чемпіонат школярі Кіровоградської області, третіми – Києва.

11 грудня у Сумах відбулись поєдинки чемпіонату України з панкратіону у розділі «Фул-контакт» серед дорослих. Сумчани посіли на турнірі перше командне місце, загалом вибороли 14 медалей. Чоловіки посіли два перші місця, три других і чотири третіх. Дві «золоті» медалі, дві «срібні» і «бронзову» додали в скарбничку збірної жінки.

Першими були сумські панкратіасти і 10 грудня у розділі «Традішн» - в активі сумчан чотири «золотих» медалі, «срібна» та п’ять «бронзових». Крім того, у цей же день на чемпіонаті України з грепліну у розділі «Гі» команда Сумської області здобула 5 «золотих», дві «срібні» та три «бронзові» нагороди, і посіла друге місце.

Що відомо

  • Чемпіонати з греплінгу та панкратіону розпочалися в Сумах 9 грудня. На них загалом приїхати близько пів тисячі спортсменів.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до спільноти у Viber

На початок