На чемпіонат України з греплінгу та панкратіону до Сум з'їхалися майже пів тисячі спортсменів

На чемпіонат України з греплінгу та панкратіону до Сум з'їхалися майже пів тисячі спортсменів

На чемпіонат України з греплінгу та панкратіону до Сум з'їхалися майже пів тисячі спортсменів
Суспільне Суми

Близько 400 спортсменів з шістнадцяти областей з’їхались до Сум 9 грудня на чемпіонати України з греплінгу та панкратіону. Змагатимуться учасники у Палаці студентського спорту.

Команду Сумської області головна суддя на чемпіонаті України з греплінгу Ольга Гусак називає фаворитом.

"Ми знаємо, що збірна команда базується переважно на сумських спортсменах. Далі фаворити цих змагань – місто Київ. Київ представив свою окрему команду, Київська область – окрему команду. І це, безперечно, Чернівецька область", — зазначила вона.

У складі команди Сумської області на змагання з греплінгу головний тренер команди Сергій Чередниченко виставив 28 спортсменів.

"Є спортсмени високого класу, є спортсмени, які сьогодні вперше виходять на килим такого рівня. Є у нас перші номери, які пропускають цей старт, тому що мають високий результат на чемпіонаті світу і було прийняте рішення, що цей старт вони можуть пропустити. Хотів би відзначити тих спортсменів, які на цей момент є переможцями – це Синявіна Вікторія, Сушко Олена. Є у нас срібна призерка – Накопюк Аміна", – зазначив він.

На чемпіонат України з греплінгу до Сум з'їхалися майже півтисячі спортсменів

Олександр Мхітаріян привіз зі столиці двадцять три греплера. Він говорить, що на перше місце не розраховують. "Перше командне місце візьмуть господарі. Ми розраховуємо на друге місце. Ми дуже мало привезли спортсменів, щоб посісти перше місце", — зазначив він.

"Ми сподіваємось на успіх. Хоча реально після чемпіонату світу і після міжнародних турнірів ряд топових спортсменів хтось травмований, хтось проходить відновлення і не всі в повному складі приїхали. Але ми розраховуємо на успіх, на результат. Ми завжди намагаємось входити в трійку лідерів", — сказав головний тренер команди Чернівецької області Ігор Наконечний.

У перший день змагань з греплінгу учасники змагались у розділі "Ноу гі". Спортсмени розіграли вісім комплектів нагород серед чоловіків і п’ять – серед жінок. Друге командне місце посіла команда Сумщини. Сумчани вибороли три золотих, одну срібну та три бронзових медалей. Першими у командних змаганнях були кияни, третіми завершили змагання спортсмени з Чернівців.

Змагання з панкратіону та греплінгу триватимуть у Сумах чотири дні. Імена переможців та призерів чемпіонату України з греплінгу серед школярів будуть відомі 12 грудня.

Читайте також

  • У Сумах стартував футзальний турнір обласної гімназіади.
  • Спортсмени Сумщини претендують на участь у матчі зірок футзальної Екстра-ліги.
  • У Сумах завершився тур чемпіонату України з індорхокею.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до спільноти у Viber

На початок