У Сумах на вихідних запрацює центр масової вакцинації

У Сумах на вихідних запрацює центр масової вакцинації

Оновлено
У Сумах на вихідних запрацює центр масової вакцинації
.

На вихідних, 26-28 червня, у Сумах запрацює центр масової вакцинації. Щеплення робитимуть усім охочим з 9.00 до 14.00 у молодіжному центрі “Романтика”. Про це розповів заступник начальника міського управління охорони здоров’я Степан Пак.

“Вакцинація буде проводитися на першому поверсі. Вхід один, вихід другий. Тобто заходимо через центральний вхід, виходимо через боковий вихід. Оскільки так буде зручно, і так буде добре для дотримання санітарно-епідеміологічного режиму. Для вакцинації виділено два приміщення: в одному будуть працювати дві бригади і ще в одному приміщенні буде працювати одна бригада. І так — три бригади. Бригада фахових медичних працівників, які будуть залучені від центру первинної медико-санітарної допомоги №1, центру первинної медико-санітарної допомоги №2, міської клінічної лікарні Святого Пантелеймона”, — сказав він.

Перед кабінетом вакцинації людей оглядатиме лікар. Також реєструватимуть тих, хто щепився. Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac. Наразі є понад 2,5 тис. доз, сказав Степан Пак. Вакцинуватимуть тих, хто має укладену декларацію із сімейним лікарем. Із собою потрібно мати паспорт. Також тут можна буде отримати за терміном другу дозу вакцини.

Що відомо

  • Раніше чиновники говорили, що в Сумах досі не відритий центр масової вакцинації через брак вакцин.
  • Потім повідомляли, що центр відкриють, коли буде достатня кількість охочих щепитися.
  • Станом на 23 червня центри вакцинації не відкрили у шести областях, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Читайте нас у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

На початок