Cпорт

"Відображає об'єднавчу силу спорту". У Токіо представили девіз Ігор Олімпіади
Cпорт
Український синхронний дует оформив "срібло" Кубка світу зі стрибків на батуті
Український синхронний дует оформив "срібло" Кубка світу зі стрибків на батуті Cпорт
Збірна України здобула 13 медалей чемпіонату Європи з боротьби
Збірна України здобула 13 медалей чемпіонату Європи з боротьби Cпорт
Після поразки в Таїланді Світоліна втратила місце у топ-5 світового рейтингу
Після поразки в Таїланді Світоліна втратила місце у топ-5 світового рейтингу Cпорт
Помер легенда Ман Юнайтед, який врятував кількох людей у Мюнхенській катастрофі
Помер легенда Ман Юнайтед, який врятував кількох людей у Мюнхенській катастрофі Cпорт
Українки вибороли "бронзу" серії Гран-Прі зі стрибків у воду
Українки вибороли "бронзу" серії Гран-Прі зі стрибків у воду Регіони
Бронзову нагороду серії Гран-Прі FINA-2020 , яка 14 лютого стартувала в Мадриді, принесли представниці України у синхронних стрибках.
"Перша в історії України". Каратистка з Одеси здобула путівку на Олімпіаду
"Перша в історії України". Каратистка з Одеси здобула путівку на Олімпіаду Cпорт
Українська каратиска Анжеліка Терлюга здобула золото турніру Karate 1 Premier League у Дубаї і таким чином гарантувала собі путівку до олімпійського Токіо-2020. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.
Українські легкоатлетки перемогли на турнірі у Глазго
Українські легкоатлетки перемогли на турнірі у Глазго Cпорт
Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх і Марина Бех-Романчук перемогли на турнірі серії World Indoor Tour у Глазго. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.
Росія через допінг втратила лідерство у медальному заліку Олімпіади у Сочі
Росія через допінг втратила лідерство у медальному заліку Олімпіади у Сочі Cпорт