Ілля Марченко в непростому матчі оформив вихід до 1/8 фіналу "челленджера" у Франції

Ілля Марченко в непростому матчі оформив вихід до 1/8 фіналу "челленджера" у Франції

Ілля Марченко в непростому матчі оформив вихід до 1/8 фіналу "челленджера" у Франції
. btu.org.ua

Він зміг перемогти в двох сетах.

Український тенісист Ілля Марченко в першому раунді основної сітки турніру в Кемпері зустрічався з представником Франції - Артюром Казо.

Читайте також: Ілля Марченко вийшов до основної сітки "челленджера" в Франції

Перший сет проходив досить напружено для Іллі. Він постійно виходив уперед, але Казо наздоганяв українця. Доля сету вирішилася в десятому геймі, коли Артюр програв подачу та дозволив Марченку оформити сет-поінт.

У другій партії суперники почали більше помилятися. В третьому геймі француз уперше за матч вийшов вперед у рахунку та зміг подвоїти перевагу до 3:1. Але Марченко швидко відновив перевагу через програну подачу суперника. Але Казо не здавався і на 11-му геймі рахунок був 6:5 на користь українця. Але знову програна подача на останному геймі не дала можливості Артюру поборотися за зміну ходу матчу.

Загалом, Марченко за гру оформив три брейка, а Казо - тільки один. В підсумку, Ілля Марченко здобув перемогу та крокує далі на "челленджері" у Франції.

1/16 фіналу "челленджера" у Кемпері в одиночному чоловічому розряді

Артюр Казо (Франція) - Ілля Марченко (Україна) - 0:2 (4:6, 5:7)

Тривалість матчу: 1 година 27 хвилин

Що далі

  • У другому раунді основної сітки, Марченко зустрінеться з третім сіяним, французом Грегуаром Баррером, котрий здолав свого співвітчизника Уго Гастона з рахунком 2:0 (6:3, 6:4).
  • Гра між Марченком та Баррером відбудеться в середу, 27-го січня о 12:00 за Києвом.
На початок