Менше 20%. Кількість легіонерів в УПЛ зменшилася: в якому клубі їх найбільше

Менше 20%. Кількість легіонерів в УПЛ зменшилася: в якому клубі їх найбільше

Менше 20%. Кількість легіонерів в УПЛ зменшилася: в якому клубі їх найбільше
. shakhtar.com

Скільки зараз футболістів із інших країн у чемпіонаті України.

За підсумками першої частини сезону-2020/21 української Прем'єр-ліги зафіксували зменшення кількості легіонерів у командах. Про це повідомив офіційний сайт УПЛ.

У командах чемпіонату України наразі зареєстрований 71 легіонер - 19.13% від загального числа гравців (371).

Уперше з сезону 2016/17 цифра опустилася нижче 20%. У сезоні-2019/20 їх було 22% (87 легіонерів серед 389 футболістів). Загалом, тенденція зі зменшення представників інших країн в УПЛ спостерігається уже протягом двох сезонів поспіль.

Рекорд за кількістю легіонерів був зафіксований в чемпіонаті 2012/13 - 39% легіонерів або 181 футболіст. А найменша кількість футболістів із інших країн була в сезоні 1993/94 - 4.26% або 21 гравець.

Детальніше ознайомитися з кількістю легіонерів у кожному сезоні УПЛ можна тут.

Найбільше легіонерів в УПЛ станом натепер у донецькому "Шахтарі" - 13. По дев'ять представників інших країн у "Зорі", "Львові" та "Олімпіку".

Сім легіонерів у "Динамо", п'ять - у "Ворсклі". "Рух" має в заявці чотири легіонери, а в "Дніпрі-1", "Інгульці" та "Минаї" їх по три. За "Колос" та "Олександрію" задіяні два представники інших країн.

Узагалі немає легіонерів лише в "Маріуполі".

Однак, є одне важливе уточнення: кількість легіонерів зміниться після відправлення командами дозаявочних списків перед стартом другої частини чемпіонату.

Наприклад, "Ворскла" підписала контракт із гравцем збірної Люксембургу Олів'є Тіллем. Однак, його ще немає безпосередньо в списку заявки команди на УПЛ. "Рух" підписав захисника збірної Ісландії Рагнара Сігурдссона - його теж, поки, в заявці на сайті УПЛ немає.

Читайте також: "Динамо" - зимовий чемпіон України, "Шахтар" - єдина команда без поразок. Якою УПЛ іде на паузу
На початок