Визначилися всі чвертьфіналісти чемпіонату світу з гандболу

Визначилися всі чвертьфіналісти чемпіонату світу з гандболу

Визначилися всі чвертьфіналісти чемпіонату світу з гандболу
. handballegypt2021.com

Також відомі пари 1/4 фіналу та в 1/2 фіналу.

На чоловічому чемпіонаті світу з гандболу-2021, котрий проходить у Єгипті, завершилася основна стадія групового етапу турніру та визначилися всі учасники чвертьфіналу.

Із кожної з чотирьох груп до матчів плей-оф кваліфікувалися по дві збірні. Загалом у плей-оф турніру вийшли шість європейських команд, а також Єгипет та Катар.

Доволі несподівано не кваліфікувалися в чвертьфінал збірні Хорватії (віце-чемпіони Європи), Словенії та Німеччини. Ці три збірні були посіяні в першій корзині при жеребкуванні турніру.

Словенія в останньому турі не змогла втримати перевагу над Єгиптом і вилетіла. А ключова втрата очок Хорватії - сенсаційна поразка від Аргентини у передостанньому турі.

Усі матчі 1/4 фіналу відбудуться в середу, 27-го січня.

Чвертьфінальні пари:

  • Іспанія - Норвегія
  • Данія - Єгипет
  • Франція - Угорщина
  • Швеція - Катар

За два дні потому, в п'ятницю, 29-го січня, пройдуть півфінальні ігри, в них зустрінуться переможці чвертьфінальних пар. Один із матчів пройде о 18:30, а інший о 21:30.

  • Данія/Єгипет - Іспанія/Норвегія
  • Швеція/Катар - Франція/Угорщина

Коли фінал

Фінал чемпіонату світу з гандболу-2021 та гра за третє місце пройдуть в неділю, 31-го січня. За "бронзу" команди почнуть грати о 15:30, фінал відбудеться о 18:30.

Що відомо

На початок