Ярослава Магучіх повторила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні

Ярослава Магучіх повторила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні

Ярослава Магучіх повторила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні
. World Athletics

19-річна стрибунка показала найкращий результат сезону.

Змагання у секторі для стрибків у висоту стали ключовим змаганням під час щорічних "Різдвяних стартів" у Києві - у цьому старті брали участь Ярослава Магучіх, Юлія Левченко та Ірина Геращенко. Три лідерки збірної України зі стрибків у висоту.

Усі вони почали свою програму з висоти 1.80 метра - взяли з першої спроби. Також з першої спроби три стрибунки взяли 1.86 м та 1.89 м.

Планка на висоті 1.92 метра підкорилася усім трьом. Щоправда, Ірина Геращенко взяла її з другої спроби. А висоту 1.95 метра Геращенко не взяла з трьох спроб - у секторі залишилися Магучіх та Левченко, які брали кожну планку з першої спроби.

Вирішальною у боротьбі за перемогу стала висота 1.98 метра. Ярослава взяла її з першої спроби, Юлія - не змогла взяти взагалі. Відтак, Ярослава Магучіх виграла "Різдвяні старти" та залишилася єдиною в секторі.

Уже в статусі переможниці Магучіх замовила планку на висоті 2.02 метра - і взяла її з першої спроби. Цей результат став повторенням рекорду України зі стрибків у висоту в приміщенні. Рекорд у 2020 році встановила теж Ярослава Магучіх.

Спроба Магучіх на 2.02 м: відео

Також цей результат став найкращим результатом сезону у світі - змагань зі стрибків у висоту було не так багато, ще ніхто у сезоні не брав висоту 2 метри.

Ярослава Магучіх спробувала взяти 2.04 метра, але тричі безуспішно.

Результат перших змагань у сезоні для 19-річної Магучіх - 2.02 м, повторення особистого рекорду та рекорду України в приміщенні. Усю висоту - від 1.80 м до 2.02 м - вона брала з першої спроби.

"Різдвяні старти"-2021: результати жіночих стрибків у висоту

  1. Ярослава Магучіх - 2.02 м (повторення рекорду України)
  2. Юлія Левченко - 1.95 м
  3. Ірина Геращенко - 1.92

Чим ще запам'яталися "Різдвяні старти"-2021

  • Марина Бех-Романчук виступала у змаганнях з бігу на 60 метрів. Її результат - 6.58 секунди. Від повторення особистого рекорду її відділило 0.01 секунди.
На початок