"Дуже небезпечний прецедент". Павелко - про технічну поразку України в матчі проти Швейцарії

"Дуже небезпечний прецедент". Павелко - про технічну поразку України в матчі проти Швейцарії

"Дуже небезпечний прецедент". Павелко - про технічну поразку України в матчі проти Швейцарії
УНІАН

Президент УАФ наполягатиме на зміні протоколу УЄФА "Повернення до гри".

Президент УАФ Андрій Павелко відреагував на рішення Дисциплінарного комітету УЄФА зарахувати Україні технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії у Лізі Націй.

Читайте також: Україна отримала технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії: рішення УЄФА

Як зазначив Павелко, це рішення "наносить серйозний удар по спортивного принципу" і є "дуже небезпечним прецедентом".

"Апеляційний комітет УЄФА присудив технічну поразку збірній України у скасованому матчі зі Швейцарією. Так, це найгірший з можливих варіантів у цій справі. І це дуже небезпечний прецедент, який наносить серйозний удар по спортивному принципу, відповідно до якого мають визначатися результати матчів. Але чи можна таке рішення вважати поразкою команди Андрія Шевченка, яка до останньої хвилини готова була відстоювати честь України в 6 турі Ліги націй? Безумовно, ні!", - написав Павелко.

Також президент УАФ підняв тему змін та доповнень у протоколі УЄФА "Повернення до гри". На думку Андрія Павелка, потрібно дати командам більше часу на формування нового складу.

"На найближчому засіданні Виконкому УЄФА, яке відбудеться на початку грудня, запропоную колегам затвердити в протоколі “Повернення до гри” строк не менше 48 годин — на формування нової збірної в разі, якщо команда проводить матч на виїзді, і не менше 24 годин — якщо вдома. Такі часові рамки дозволили б нам організувати і привезти нову збірну в Люцерн на матч зі Швейцарією. Натомість провести таку заміну лише за добу, як нам пропонували, неможливо з об’єктивних, незалежних від УАФ причин".

Відповідно до цього рішення, Україна опустилася на останнє місце у групі Ліги Націй УЄФА та вилетіла з Дивізіону "А". У Швейцарії та України по 6 очок, але за особистими зустрічами перевага саме у швейцарців.

УАФ подаватиме апеляцію у Спортивний арбітражний суд у Лозанні на це рішення Дисциплінарного комітету УЄФА.

Що відбувалося навколо матчу Швейцарія - Україна:

На початок