Україна отримала технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії: рішення УЄФА

Україна отримала технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії: рішення УЄФА

Офiцiйно
Україна отримала технічну поразку за скасований матч проти Швейцарії: рішення УЄФА
. УАФ

Схоже, наступний сезон Ліги Націй УЄФА Україна проведе у Дивізіоні "Б".

Дисциплінарний комітет УЄФА розглянув справу щодо скасованого матчу Ліги Націй Швейцарія - Україна та виніс своє рішення. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Згідно з рішенням комітету, саме Україна винна у тому, що матч останнього туру Ліги Націй між Швейцарією та Україною не відбувся. Тому Україна отримала технічну поразку з рахунком 0:3.

У комітету УЄФА було два варіанти рішення: визнати одну зі сторін винною у зриві матчу (тоді - технічна поразка з рахунком 0:3), або ж визнати обидві команди невинними (тоді - жеребкування результату).

Ось текст рішення Дисциплінарного комітету УЄФА:

"Визнати, що матч Ліги Націй УЄФА 2020/21 між Швейцарією та Україною, який мав відбутися 17 листопада 2020, не відбувся через провину Української Асоціації Футболу (яка отримала технічну поразку 0:3)".

Відповідно до цього рішення, Україна опустилася на останнє місце у групі Ліги Націй УЄФА та вилетіла з Дивізіону "А". У Швейцарії та України по 6 очок, але за особистими зустрічами перевага саме у швейцарців.

УАФ подаватиме апеляцію у Спортивний арбітражний суд у Лозанні на це рішення Дисциплінарного комітету УЄФА.

Президент УАФ Андрій Павелко назвав рішення комітету УЄФА щодо технічної поразки Україні "дуже небезпечним прецедентом".

Що відбувалося навколо матчу Швейцарія - Україна:

Інформація оновлюється...

На початок