Усі українки завершили виступи на Вімблдоні-2024 у парному розряді

Усі українки завершили виступи на Вімблдоні-2024 у парному розряді

Людмила Кіченок та Єлена Остапенко
Людмила Кіченок та Єлена Остапенко. AP/Andy Wong

Дві українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок не змогли пробитись до півфіналу Вімблдону-2024 в жіночому парному розряді. Гравчині завершили свій шлях в 1/4 фіналу у тандемах з Єленою Остапенко та Тімеєю Бабош відповідно.

З п'яти українських тенісисток, що стартували в парі на трав'яному мейджорі, до чвертьфіналу змогли дійти лише дві: Людмила Кіченок в дуеті з латвійкою Єленою Остапенко та Надія Кіченок у парі з угоркою Тімеєю Бабош.

Гравчині Надія Кіченок і Бабош у першому колі здобули перемогу над британками Найктою Бейнс та Амелією Раєцкі, а другому колі зробили камбек у матчі проти сіяної пари Ніколь Маліхар (США)/ Еллен Перес (Австралія). В 1/8 фіналу Кіченок і Бабош за два сети перемогли американсько-індонезійський дует Ейжи Мухаммад та Альділи Сутджіаді.

Людмила Кіченок і Остапенко на старті турніру за два сети здолали пару Дарія Севілл (Австралія)/Юе Юань (Китай), а третє коло пройшли автоматично через відмову пари тенісисток Анни Блінкової та Маяр Шериф. На шляху до чвертьфіналу українсько-латвійська пара також здійснила камбек у третьому раунді проти Терези Міхалкової (Словаччина) та Олівії Ніколлс (Велика Британія).

Як пройшли чвертьфінальні матчі?

  • Надія Кіченок і Тімея Бабош зустрічались у чвертьфіналі з із сьомими сіяними турніру — американками Керолайн Доулгайд та Дезірей Кравчик, двома тенісистками з топ-20 парного світового рейтингу.
  • Кіченок та Бабош першими грали чвертьфінальний матч. Українсько-угорська пара розгромно перемогла суперниць у першому сеті (6:1), однак у другому сеті забрали лише два гейми. Третій сет завершився розгромом українки та угорки – "суха" перемога Доулгайд та Кравчик у партії (6:0).
  • Людмила Кіченок та Єлена Остапенко розігрували путівку до півфіналу з четвертою сіяною парою чешки Катержини Сінякової та американки Тейлор Таунсенд.
  • Пара українки і латвійки завершили поєдинок за два сети. У стартовій партії Кіченок та Остапенко змогли виграти лише один гейм. На початку другого сету українсько-латвійський дует зробив брейк на подачі суперниць. Однак пізніше Сінякова і Таунсенд зробили ривок, забравши п'ять геймів поспіль. Пара Кіченок/Остапенко змогла забрати ще один гейм, але у підсумку поступились з рахунком 3:6.

Вімблдон. Жіночий парний розряд. 1/4 фіналу

Доулгайд (США)/Кравчик (США) — Н.Кіченок (Україна)/Бабош(Угорщина) — 2:1 (6:1, 2:6, 0:6)

Сінякова (Чехія)/Таунсенд (США) — Л.Кіченок (Україна)/Остапенко (Латвія) — 2:0 (6:1, 6:3)

Що відомо?

  • Першою ракеткою України в парному розряді є Людмила Кіченок. У світовому рейтингу гравчиня посідає 15-ту сходинку.
  • Надія Кіченок посідає на 36му місці парного світового рейтингу WTA.
  • Людмила Кіченок та Єлена Остапенко не змогли повторити власний рекорд Вімблдону. Українсько-латвійський дует у 2022 році пробився до півфінальної стадії трав'яного мейджору. Натомість Надія Кіченок вперше змагалась у чвертьфіналі Вімблдону.
  • Людмила Кіченок — остання українка завершила змагання на Вімблдоні-2024. Раніше Еліна Світоліна вилетіла у чвертьфіналі одиночного розряду Вімблдону-2024 від Єлени Рибакіної.
На початок