Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Альваро Мората зазнав забою на Євро-2024 після зіткнення з охоронцем: як це сталося

Євро-2024: Капітан збірної Іспанії Альваро Мората реагує на зіткнення після півфіналу.
Альваро Мората після зіткнення з охоронцем. Getty Images/Kevin Voigt

Капітан збірної Іспанії з футболу, форвард Альваро Мората зазнав забою після завершення півфінального матчу Євро-2024 проти Франції (2:1).

Команда іспанців святкувала вольову перемогу в півфіналі, коли на поле вибіг уболівальник. У спробі наздогнати порушника один з охоронців підслизнувся на газоні "Альянц-Арени" в Мюнхені та зіткнувся з ногою 31-річного Морати.

Альваро почав шкутильгати на полі із імовірним пошкодженням правої ноги. Після матчу головний тренер "фурії" Луїс де ла Фуенте описав наслідки інциденту як забій у підопічного.

"Щодо Альваро — дочекаємося завтра. Не думаю, що це було щось [серйозне]. Це відбулося під час святкувань, але ми вважаємо, що з ним все буде гаразд", — цитує тренера The Guardian.

Після виходу в старті іспанців Мората провів на полі 76 хвилин, зокрема віддав результативну передачу на Ламіна Ямаля. У другому таймі капітан команди поступився місцем на полі хавбеку Мікелю Оярсабалю.

Альваро Мората на Євро-2024: що відомо?

• На Євро-2024 нападник взяв участь у всіх шести матчах Іспанії, але у жодному не провів на полі повні 90 хвилин. Відзначався голом у стартовому турі проти Хорватії (3:0).
  • Перед півфіналом Альваро припустив, що Євро-2024 може стати його прощальним турніром у складі збірної, пояснивши свої мотиви "відсутністю поваги" з боку іспанської публіки.
  • У фіналі Євро-2024 підопічні де ла Фуенте отримають суперником переможця пари Нідерланди — Англія, які зустрінуться в середу, 10 липня, о 22:00 за київським часом.