Помер головний тренер харківської "Юракадемії" Сергій Коваленко

Помер головний тренер харківської "Юракадемії" Сергій Коваленко

Помер головний тренер "Юракадемії" Сергій Коваленко
Помер головний тренер "Юракадемії" Сергій Коваленко. Федерація волейболу України

Йому було 45 років.

Помер головний тренер харківської "Юракадемії" Сергій Коваленко. Про це йдеться у дописі Volleyball.ua.

Коваленко — у минулому професійний волейболіст, був універсалом. Виступав за клуби рідного Харкова "Юракадемію" (1999-2005 роки) та "Локомотив" (2006-2008 роки). Також волейболіст мав досвід гри на міжнародній арені – став чемпіоном Європи серед студентських команд 2002-го. Причини смерті Коваленка не повідомляються.

"Уся волейбольна спільнота глибоко сумує з приводу втрати спеціаліста та чудового колеги. Ця людина назавжди залишиться у наших серцях. Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки рідним та близьким Сергія Володимировича. Нехай спочиває з миром. Вічна пам’ять, тренере", – виразили співчуття на сторінці Професійної волейбольної ліги України.

Сергій Коваленко у своїй кар'єрі одного разу здобув титул чемпіона Україна – разом із харківським "Локомотивом" підняли трофей над головою в сезоні 2006/07. Також спортсмен у складі двох команд тричі ставав срібним і чотири рази бронзовим призером чемпіонатів України. Волейболіст тричі вигравав Кубок України, вперше – у дебютному сезоні-1999 за "Юракадемію".

У свій рідний клуб "Юракадемію" Коваленко повернувся у 2019 році на пост головного тренера. Керманич очолював клуб до сьогодні. Під керівництвом Коваленка команда двічі здобувала "бронзові медалі" чемпіонату України: у сезоні 2020/21 та 2022/23.

У розіграші попереднього сезону "Юракадемія" також пробилась до плей-оф, однак зупинилась за крок від "бронзи".

На початок