Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Німеччина в компенсований час врятувала нічию зі Швейцарією та виграла групу А Євро-2024: турнірна таблиця

Євро-2024: Збірна Німеччини врятувала нічию в третьому турі проти Швейцарії.
Німеччина — переможець групи А на Євро-2024. REUTERS/Wolfgang Rattay

Швейцарці втратили віртуальну першу сходинку на 90+1-й хвилині.

Збірна Німеччини вирвала нічию зі Швейцарією в третьому турі Євро-2024 з футболу та виграла групу А. Матч у Франкфурті завершився за рахунку 1:1.

Німеччина без поразок подолала стартові два тури Євро, здолавши Угорщину (2:0) та розгромивши Шотландію (5:1), і підходила до третього туру лідером квартету.

Швейцарія втрачала очки після нічиєї із Шотландією (1:1), але стартувала на турнірі з перемоги 3:1 над угорцями.

Як пройшов матч Швейцарія — Німеччина?

• Після 16 хвилин зустрічі м'яч опинився у воротах Швейцарії. Хавбеку Роберту Андріху вдався удар з-за меж штрафного майданчика — голкіпер Ян Зоммер пропустив м'яч попід руками.
  • Взяття воріт врешті було скасовано. Перегляд епізоду арбітрами VAR встановив, що впродовж результативної атаки Джамал Мусіала порушив правила на суперникові.
  • Швейцарія відкрила рахунок на 28-й хвилині, коли Дан Ндоє замкнув простріл від партнера з лінії воротарського майданчика — 1:0.
  • Супершанс зрівняти рахунок вже на 70-й хвилині виник в Йозуха Кімміха. Захисник підлаштував м'яч під удар з лінії воротарської, але його спробу в останній момент заблокував захисник.
  • В епізоді з ударом Кімміха Німеччина також претендувала на пенальті за потенційний фол проти нападника Максимілана Беєра. Арбітри порушення правил з боксу швейцарців не підтвердили.
  • Рубен Варгас був близький до другого голу Швейцарії. Взяття воріт миттєво було скасовано через офсайд.
  • Вирішальний епізод поєдинку та всієї групи А стався на першій з чотирьох компенсованих хвилин. Форвард Ніклас Фюллкруг, який вийшов на заміну в другому таймі, врятував свою команду від поразки ударом головою — 1:1!

Євро-2024. Третій тур

Швейцарія — Німеччина — 1:1

Гол: Ндоє, 28 — Фюллкруг, 90+1

Німеччина завдяки голу Фюллкруга завершила груповий раунд першою у квартеті А. Швейцарці пробиваються до 1/8 фіналу з другої сходинки.