Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Нідерланди та Франція розіграли першу безгольову нічию Євро-2024: турнірна таблиця

Євро-2024: Нідерланди та Франція розіграли першу безгольову нічию чемпіонату Європи.
Нідерланди — Франція. AP/Hassan Ammar

Єдине взяття воріт у матчі арбітри скасували через офсайд.

Збірні Франції та Нідерландів не визначили переможця в матчі другого туру Євро-2024 з футболу — безгольова нічия 0:0.

На чемпіонаті Європи обидві команди стартували з мінімальних перемог: "помаранчеві" переграли Польщу (2:1), а французи — Австрію (1:0).

Поза стартовим складом "синіх" на матч залишився капітан команди, форвард Кіліан Мбаппе. У грі з австрійцями новачок іспанського "Реала" зламав ніс і розпочинав другий тур на лаві запасних.

Як пройшов матч?

• Відкривати рахунок на старті поєдинку міг Антуан Грізманн. Вже на четвертій хвилині форвард завдавав гострого удару під поперечину, а згодом першим дотиком пробивав поруч із лівою стійкою.
  • Нідерланди відповіли спробою Коді Гакпо, автора голу проти Польщі. Форвард "Ліверпуля" цілив у дальній кут з-за меж штрафної зони — врятував голкіпер Майк Меньян.
  • Грізманн створив інший небезпечний момент після години гри, коли пробивав з лінії воротарської. Нападнику не вдалося належним чином скластися перед ударом — Барт Вербрюгген перевів на кутовий.

Грізманн не реалізовує удар з близької відстані. AP/Sergei Grits

• За лічені хвилини м'яч опинився вже у воротах Франції. Півзахисник Хаві Сімонс прицільно пробив у кут, але арбітри зафіксували офсайд у Дензела Думфріса — вердикт підтвердили асистенти VAR.

Євро-2024. 2-й тур

• Нідерланди — Франція 0:0

Нідерланди після першого туру очолюють групу D, випереджаючи французів за додатковими показниками. На одне очко після перемоги над Польщею (3:1) відстає збірна Австрії.