Словаччина — Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч Євро-2024 з футболу

Словаччина — Україна наживо на Суспільному: як дивитися матч Євро-2024 з футболу

Андрій Ярмоленко в національній збірній України з футболу
Андрій Ярмоленко в національній збірній України з футболу. AP/Luca Bruno

Другий матч України на чемпіонаті Європи-2024 буде трансльований в ефірі Суспільного мовлення.

Збірна України з футболу продовжує виступи на чемпіонаті Європи-2024. У другому турі на команду Сергія Реброва очікує матч Словаччина — Україна.

Україна розпочала чемпіонат Європи з футболу з розгромної поразки від Румунії з рахунком 0:3. Наступним для "синьо-жовтих" стане футбол Словаччина — Україна, результат якого може стати вирішальним для команди на турнірі.

Словаччина — Україна: команди зустрінуться між собою вперше з часів розіграшу Ліги націй 2018/19. Тоді збірні обмінялися перемогами, при цьому українці у заключній грі, яка вже не мала турнірного значення, поступилися з рахунком 1:4.

Усі матчі збірної України з футболу на чемпіонаті Європи-2024 транслюють місцеві телеканали Суспільного та медіасервіс MEGOGO.

Україна — Словаччина: де дивитись матч на Суспільному?

Матч Україна — Словаччина, трансляція буде доступна для показу на місцевих телеканалах Суспільного. Наприклад, Суспільне Київ чи Суспільне Львів. Дивитись Україна — Словаччина онлайн можна виключно на каналах у цифровому ефірі T2, IPTV і кабельних мережах.

На сайті Суспільне Спорт Україна — Словаччина трансляція здійснюватися не буде. Також за умовами договору місцеві телеканали Суспільного мовлення на OTT-платформах не транслюватимуть матч Україна — Словаччина. Дивитися матч збірної України з футболу — на медіасервісі MEGOGO.

Футбол Україна — Словаччина: про результат матчу та головні події можна дізнатися у текстовій онлайн трансляції на сайті Суспільне Спорт. Також до і після завершення Словаччина — Україна відбудеться студія до футболу, де будуть обговорені найважливіші моменти зустрічі.

Чи можна слухати матч Словаччина — Україна?

Радіо трансляція Словаччина — Україна на Євро-2024 буде доступна на Радіо Промінь. Тут також можна буде слухати Україна — Словаччина наживо.

На початок