Іспанія мінімально обіграла Італію та виграла групу Євро-2024 з футболу

Збірна Іспанії стала другою збірною, що набрала 6 очок у групі на Євро-2024
Збірна Іспанії стала другою збірною, що набрала 6 очок у групі на Євро-2024. AP/Manu Fernandez

Перші переможці групи на чемпіонаті Європи-2024.

Збірна Іспанії з футболу — другий учасник чемпіонату Європи-2024. У матчі другого туру іспанці обіграли Італію з рахунком 1:0.

Іспанія та Італія підходили до очного поєдинку у статусі лідерів групи. Іспанці розгромили Хорватію з рахунком 3:0, тоді як італійці у вольовому стилі здолали Албанію 2:1.

Матч Іспанія — Італія проходив на другому поспіль чемпіонаті Європи. На Євро-2020 саме завдяки перемозі над іспанцями у серії пенальті Італія вийшла у фінал турніру.

Як минув матч Іспанія — Італія?

• Увесь перший тайм гострі моменти створювала збірна Іспанії. Загалом іспанці здійснили чотири удари у площину воріт італійців, тоді як чинні чемпіони жодного разу туди не пробивали.
  • Після перерви ситуація на полі не змінилася. А на 55-й хвилині Іспанія ще й вийшла вперед: простріл з флангу намагався замкнути форвард Альваро Мората, однак у підсумку м'яч влетів у сітку від захисника збірної Італії Ріккардо Калафіорі.
  • Попри забитий м'яч, Іспанія продовжила атакувати ворота Італії. На 70-й хвилині форвард Ніко Вільямс влучив у перекладину, втративши можливість подвоїти перевагу іспанців.
  • Збільшити перевагу Іспанії не вдалося. Втім, перемоги 1:0 вистачило не лише для достроково виходу з групи, але й перемоги у квартеті.

Євро-2024. 2-й тур

Іспанія — Італія 1:0

Гол: Калафіорі, 55 (автогол)

Боротьбу за друге місце в групі В вестимуть Італія, Хорватія та Албанія. Найімовірніше, другу пряму путівку розіграють в очному поєдинку Італія та Хорватія.