Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Словенія на 90+5 хвилині втратила історичну перемогу над Сербією в другому турі Євро-2024

Словенія — Сербія в другому турі Євро-2024.
Словенія — Сербія. Reuters

Турнірна таблиця групи С.

Збірна Словенії втратила історичну перемогу над Сербією в матчі другого туру чемпіонату Європи-2024 — нічия 1:1.

Серби стартували на чемпіонаті з мінімальної поразки від Англії (0:1). Словенія в першому турі поділила очки з Данією після нічиєї 1:1.

Матч у Мюнхені проходив на тлі ймовірного бойкоту чемпіонату збірною Сербії через події матчу Хорватія — Албанія в очному матчі другого туру в групі В.

Як пройшов матч Словенія — Сербія?

• Словенці відкрили матч з двох ударів упродовж стартових 10 хвилин. Особливо небезпечною була спроба Яна Млакара — воротарю Предрагу Райковичу вдалося відбити м'яч ногою.
  • Сербія відповіла гострими нагодами форвардів Душана Влаховича та Александара Мітровича: у першому моменті загрозу відвів голкіпер Ян Облак, у другому — нападник з лічених метрів пробив повз ворота.
  • Подвійний супершанс виник у словенців на 38-й хвилині. Сербів після удару Тімі Елчника врятувала стійка воріт, а Беньямін Шешко на добиванні не поцілив у площину. Зрештою, перший тайм завершився нічиєю 0:0.
  • У другому таймі суперники обмінялися двома видовищними моментами: захисник врятував словенців після удару Мітровича, а згодом вородар сербів після спроби Шешко витягнув м'яч з-під поперечини.
  • Перший гол у матчі стався на 69-й хвилині. Жана Корнічніка серби залишили без опіки на дальній стійці, і той замкнув простріл від партнера ударом у незахищений кут воріт — 1:0!
  • Сербії вдалося зрівняти рахунок на п'ятій компенсованій хвилині. Форвард Лука Йович після виходу на заміну довершив подачу з кутового і приніс своїй команді перше залікове очко на турнірі.

Євро-2024. 2-й тур

Словенія — Сербія 1:1

Голи: Корнічнік, 69 — Йович, 90+5

Що означає результат матчу?

• Словенія зупинилася за крок від першої в історії збірної перемоги на чемпіонатах Європи. У п'яти матчах команда має чотири нічиї та одну поразку.
  • Гол Йовича — шостий на Євро-2024, забитий у компенсований час другого тайму. За цим показником цьогорічний турнір уже перевершив увесь Євро-2020 з п'ятьма такими голами.
  • Словенія із набраним очком вийшла на проміжне друге місце квартету C і випереджає Данію на один бал. Сербія залишається на четвертій позиції.