Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Буде важка гра". Тренер Словаччини відзначив "якість та ідентичність" збірної України перед матчем Євро-2024

"Буде важка гра". Тренер Словаччини відзначив "якість та ідентичність" збірної України перед матчем Євро-2024

Євро-2024: Францеско Кальцона, головний тренер збірної Словаччини з футболу.
Франческо Кальцона. AP/Darko Vojinovic

Як оцінює суперника італієць Франческо Кальцона.

Збірні України та Словаччини завершують приготування до очного матчу в другому турі Євро-2024 з футболу. Гра відбудеться у п'ятницю, 21 червня.

Словаки стартували на турнірі із сенсаційної перемоги над номінальними фаворитами групи, збірною Бельгії (1:0). Україна в першому турі натомість зазнала розгромної поразки від Румунії (0:3).

На пресконференції головний тренер Франческо Кальцона розповів, що попри протилежні результати команд у першому турі очікує на складне протистояння в Дюссельдорфі, та відзначив сильні сторони "синьо-жовтих".

  • Про матч з Україною:
"Наразі з усіма футболістами [збірної Словаччини] все гаразд. Вважаю, Україна має чудові якість та ідентичність. Вони вже тривалий час грають під керівництвом нового тренера [Сергія Реброва]. Буде важка гра, але в нас також є власна якість".
  • У чому полягає найбільша сила збірної Словаччини:

"Наша сила — скромність. Ми мусимо викладатися на 110 відсотків, якщо хочемо потішити наш народ. Дуже раді бачити стільки словацьких фанів, як в останньому матчі з Бельгією. Сподіваюся, вони продовжать підтримувати нас у наступних іграх".

  • Як готував команду психологічно:
"Не думаю, що це було складно. Відчуття ейфорії [після гри з бельгійцями] тривало декілька годин. Але трьох очок точно буде недостатньо, аби пройти далі. Поки причин святкувати немає. Ми повністю зосереджені на грі [з Україною]".

Початок матчу Словаччина — Україна в п'ятницю, 21 червня — о 16:00 за київським часом.

На початок