Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
"Самі винні — самі й маємо виправляти". Володимир Бражко розповів про емоції від розгрому від Румунії на Євро

"Самі винні — самі й маємо виправляти". Володимир Бражко розповів про емоції від розгрому від Румунії на Євро

Ексклюзивно
Володимир Бражко вийшов на заміну у матчі Румунія - Україна
Володимир Бражко вийшов на заміну у матчі Румунія - Україна. Getty Images/Fabrice Coffrini

Ексклюзивний коментар півзахисника збірної України для Суспільне Спорт у Мюнхені.

Збірна України стартувала з поразки на чемпіонаті Європи з футболу. Перший поєдинок проти Румунії закінчився для українців поразкою 0:3.

Україна ще у першому таймі пропустила від Румунії — дальнім ударом влучив півзахисник Ніколає Станчу. А після перерви — ще двічі, на що румунам вистачило 15 стартових хвилин.

Під час другого тайму на поле у складі України вийшли п'ять нових футболістів. Серед них півзахисник Володимир Бражко, який замінив Тараса Степаненка.

Після завершення поєдинку Бражко дав ексклюзивний коментар для Суспільне Спорт, у якому розповів про емоції від гри. Півзахисник перепросив перед вболівальниками за розгромну поразку від Румунії і пообіцяв, що команда спробує виправитися за цей результат у наступних іграх.

  • Про вихід на заміну за рахунку 0:3
"Звичайно, нелегко виходити на поле за рахунку 0:3. Але я хотів допомогти команді, віддати всього себе на поле. Але не вдалося забити. Хочу перепросити у вболівальників за такий результат. Самі винні — самі й маємо виправляти. Дякую за підтримку".
  • Завдяки чому Румунія обіграла Україну

"Нічого такого вони [Румунія] не показали. Але не вистачало концентрації. Десь там, десь в іншому місці напівмомент, і це вирішило долю матчу".

  • Про слова від Реброва у перерві

"Казав грати агресивніше з м'ячем, змінити схему, щоб інсайди були вище, і тоді б все виходило. Але коли пропустили м'яч, то збився ритм гри, чогось не вистачало. Треба було перебудуватися, але вже рахунок був 0:3".

  • Про пропущені м'ячі України

"Помиляються всі, не можу сказати, хто винний, а хто ні. Головне, щоб був аналіз помилок, бо ціна їхня дуже велика. Але є ще два матчі, можна ще виправити ситуацію. Більше немає слів після такого матчу".

  • Про настрій перед наступним матчем проти Словаччини
"Будемо намагатися якомога швидше забути цю гру [проти Румунії], проаналізувати її та підготуватися до Словаччини. Немає часу думати про цей матч, треба якомога швидше про нього забути та проаналізувати. Але рахунок залишається назавжди".
На початок