Словенія та Данія зіграли у першу нічию на Євро-2024 з футболу

Словенія та Данія першими на Євро-2024 зіграли внічию, 16 червня 2024
Словенія та Данія першими на Євро-2024 зіграли внічию, 16 червня 2024. AP/Antonio Calanni

Найменш результативний поєдинок старту чемпіонату Європи в Німеччині.

На чемпіонаті Європи-2024 з футболу зафіксована перша нічия. Збірні Словенії та Данії зіграли в результативну нічию між собою — 1:1.

Матч Словенія — Данія відкривав програму ігор у групі С. Між собою зустрічалися команди, що провели два поєдинки у відборі на Євро-2024 з футболу: у першому колі словенці та данці зіграли внічию 1:1, а вже у другому колі представники Північної Європи завдали мінімальної поразки Словенії — 2:1.

Особливим матч Словенія — Данія став ще й через участь у ньому півзахисника Крістіана Еріксена. Футболіст грав і на попередньому Євро-2020, однак провів менше тайму: через зупинку серця він достроково припинив матч проти Фінляндії.

Як минув матч Словенія — Данія?

• Саме Еріксен відкрив рахунок у матчі. На 17-й хвилині півзахисник збірної Данії точно пробив у дальній кут воріт Словенії — 1:0.
  • Найактивнішими футболістами у першому таймі матчу стали форвард словенців Беньямін Шешко та Еріксен. Обидва створили по два моменти біля воріт суперників, однак саме Данія пішла на перерву з мінімальною перевагою в один м'яч.
  • Після перерви більше моментів почали створювати футболісти збірної Словенії. Щонайменше двічі воротам Данії загрожував форвард Андраж Шпорар, однак зрівняти рахунок у матчі йому не вдалося.
  • І все ж Словенія змогла відзначитися у воротах Данії. На 77-й хвилині після подачу з кутового гольового удару завдав захисник Ерік Янжа — м'яч рикошетом від Мортена Юльманна влетів у сітку.
  • Словенія продовжувала шукати можливість вирвати перемогу у матчі проти Данії. Однак гра закінчилася з рахунком 1:1 — перша нічия на Євро-2024 з футболу.