Італія здобула вольову перемогу над Албанією у матчі першого туру Євро-2024

Збірна Італії з футболу святкує гол у ворота Албанії
Збірна Італії з футболу святкує гол у ворота Албанії. AP/Frank Augstein

Усі команди групи В зіграли перші матчі.

Збірна Італії здобула вольову перемогу 2:1 у матчі першого туру групи В на чемпіонаті Європи-2024 з футболу.

Італія та Албанія закривали програму другого ігрового дня на Євро-2024 з футболу. На цьогорічному чемпіонаті Італія захищає звання чинного чемпіона Європи. Натомість Албанія вдруге в історії пробилась до фінальної частини континентальної першості.

Збірні потрапили до групи B разом з Іспанією та Хорватією, які вже провели перший поєдинок в рамках фінальної частини чемпіонату Європи.

Як пройшов матч?

• Вже на 23-й секунді першого тайму півзахисник збірної Албанії Недім Байрамі забив найшвидший гол в історії чемпіонатів Європи. Захисник Федеріко Дімарко ввів м'яч у гру у штрафний майданчик з-за бокової лінії. Однак м'яч перехопив Байрамі, обіграв захисника Алессандро Бастоні та пробив по воротах.
  • Італійці змогли нівелювати перевагу вже через 10 хвилин. Лоренцо Пеллегріні здійснив навісну передачу на Алессандро Бастоні та з головою відправив м'яч під поперечину.
  • На 16-й хвилині матчу італійці змогли вийти уперед: півзахисник Ніколо Барелла отримав м'яч на межі штрафного майданчика та пробив під ліву стійку воріт. Арбітр переглядав гол на предмет офсайду під час передачі, але зрештою, взяття воріт зарахували.
  • Другий тайм виявився безгольовим, відтак фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь Італії.

Євро-2024. 1-й тур

Італія — Албанія 2:1

Голи: Бастоні, 11, Барелла, 16 Байрамі, 1

За підсумками матчів першого туру лідерство турнірної таблиці групи В утримує Іспанія. Команда випереджає Італію завдяки кращій різниці м'ячів.