"Найкраще рішення для тіла". Рафаель Надаль пропустить Вімблдон заради підготовки до Олімпіади-2024

"Найкраще рішення для тіла". Рафаель Надаль пропустить Вімблдон заради підготовки до Олімпіади-2024

Офiцiйно
Рафаель Надаль, експерша ракетка світу в матчі Вімблдону 2022 року.
Надаль востаннє грав на Вімблдоні в сезоні 2022 року. AP/Kirsty Wigglesworth

Іспанець повернеться до виступів на ґрунті в середині липня.

Експерша ракетка світу, іспанець Рафаель Надаль оголосив, що цього сезону не гратиме на Вімблдоні. Відповідна заява вийшла на сторінках тенісиста в соціальних мережах.

Напередодні іспанська федерація тенісу офіційно оголосила, що 38-річний Надаль зіграє на Олімпіаді-2024. Зокрема, в парному розряді його партнером стане інший колишній лідер світового рейтингу, іспанець Карлос Алькарас.

Олімпійський турнір Парижа-2024 відбудеться на ґрунтових кортах Ролан Гарросу, де Надаль є володарем рекордних 14 титулів.

"Ми переконані, що для мого тіла найкраще рішення — не змінювати покриття та продовжувати змагатися на ґрунті до [Олімпіади]", — пояснив золотий медаліст Пекіна-2008.

Заключним етапом підготовки для Надаля стане ґрунтовий турнір серії ATP 250 у шведському Бостаді, який стартує 15 липня — наступного дня після завершення Вімблдону-2024.

Трав'яний мейджор у Великій Британії іспанець пропускатиме втретє за чотири останніх сезони. Минулого року Надаль не грав на Вімблдоні через тривале відновлення після травми, яка також вперше за 19 років залишила його поза Ролан Гарросом.

"Прикро, що цього року я не зможу прожити чудову атмосферу цього надзвичайного турніру, який завжди буде в моєму серці, та бути поруч з британськими фанами, що завжди надавали мені прекрасну підтримку", — додав іспанець.

Що відомо?

  • У сезоні 2024 року Надаль провів чотири ґрунтових турніри і показав найкращий результат на мадридському "Мастерсі" — дістався 1/8 фіналу.
  • Вімблдон-2024 стартує 1 липня. До основної заявки одиночних змагань серед жінок безпосередньо увійшли шість тенісисток України.
  • Надаль — дворазовий чемпіон Вімблдону в 2008 та 2010 роках. Ще тричі діставався фіналів та півфіналів одиночного турніру.
На початок