Марта Костюк зазнала поразки у півфіналі парного Ролан Гарросу-2024

Марта Костюк, українська тенісистка на Ролан Гарросі-2024 з тенісу.
Марта Костюк на Ролан Гарросі-2024. REUTERS/Yves Herman

У Парижі українка виступала в парі з румункою Русе.

Марта Костюк вибула у півфіналі парного розряду Ролан Гарросу-2024, на якому виступала в тандемі з румунською тенісисткою Єленою-Габріелою Русе.

Стартувавши в Парижі поза посівом парних змагань, Костюк і Русе здобули чотири перемоги поспіль. У півфіналі українсько-румунський тандем вдалося зупинити 11-м ракеткам турніру, італійкам Сарі Еррані та Ясміне Паоліні.

Як пройшов матч?

• Костюк і Русе поступилися в стартовому геймі, але виграли шість наступних поспіль — закрили партію з рахунком 6:1 після 27 хвилин на корті.
  • Найдовшим у матчі вийшов четвертий гейм другого сету, за рахунку 1:2 на користь італійок. Еррані та Паоліні відіграли дев'ять брейкпойнтів поспіль — і лише з десятої спроби Костюк і Русе зрівняли рахунок у партії.
  • Другий сет завершився з рахунком 6:4 на користь італійок, які у понад шість разів випередили суперниць за числом невимушених помилок (4:25).
  • Третій сет Костюк та Еррані програли з рахунком 1:6, після 39 хвилин на корті, зокрема поступившись трьома геймами на власній подачі.

Ролан Гаррос. Парний розряд. Півфінал

Сара Еррані / Ясміне Паоліні (Італія, 11) — Марта Костюк / Єлена-Габріела Русе (Україна / Румунія) — (1:6, 6:4, 6:1)

Що відомо?

• В одиночному розряді Ролан Гарросу Костюк цього року вибула в другому раунді — поступилася представниці Хорватії Донні Векич.
  • Натомість Паоліні в одиночному турнірі вперше в кар'єрі дісталася фіналу та розіграє титул з першою ракеткою світу Ігою Швьонтек.
  • В іншому матчі п'ятниці, 7 червня, на фінал жіночого Ролан Гарросу претендують пари Керолайн Доулгайд / Дезері Кравчик та Коко Гофф / Катержина Сінякова.