Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
Чемпіонат України з футболу: Прем'єр-ліга
УПЛ одностайно обрала нового президента організації: хто очолив лігу

УПЛ одностайно обрала нового президента організації: хто очолив лігу

Офiцiйно
Євген Дикий, президент української Прем'єр-ліги з футболу.
Євген Дикий — новий президент української Прем'єр-ліги. УПЛ

Євген Дикий очолив організації в статусі повноправного президента.

Євгена Дикого обрали новим президентом української Прем'єр-ліги з футболу. Офіційний сайт організації передає, що його кандидатуру було схвалено одностайним рішенням на зборах клубів у п'ятницю, 7 червня.

Дотепер Дикий обіймав у Прем'єр-лізі посаду технічного директора. У травні члени УПЛ одностайним рішенням проголосували за його призначення керівником організації — "без будь-яких приставок".

Дикий — перший обраний президент УАФ з 2020 року, коли посаду після закінчення свого терміну залишив швейцарець Томас Ґрімм. За два роки до того його обрали рішенням більшості клубів чемпіонату.

За час роботи Дикого УПЛ відновила чемпіонат в умовах повномасштабного російського вторгнення. На старті 2024-го Прем'єр-ліга також втілила багаторічний проєкт каналу УПЛ.ТБ для трансляцій матчів українского елітного дивізіону.

Сезон 2023/24 у статусі чемпіона України з футболу завершив донецький "Шахтар". Старт нового чемпіонату заплановано на 10 серпня.

У січні 2024 року нового президента отримала й Українська асоціація футболу: Андрій Шевченко змінив на посаді Андрія Павелка, який очолював організацію у 2015-2023 роках.

На початок