Фінал Ліги чемпіонів УЄФА: "Реал" обіграв "Боруссію" завдяки двом голам у другому таймі

"Реал" виграв Лігу чемпіонів
Вінісіус Жуніор за "Реал". Getty Images

Іспанська команда пройшла увесь сезон турніру без поразок.

Іспанський "Реал" – переможець Ліги чемпіонів УЄФА з футболу серед чоловіків сезону 2023/24. У фінальному матчі іспанці обіграли німецьку "Боруссію" Дортмунд з рахунком 2:0.

Це був перший очний фінал для цих двох команд і перша їх офіційна зустріч з 2017 року. На шляху до цього фіналу "Реал" не програв жодного матчу у сезоні Ліги чемпіонів, зокрема і в плей-оф. А "Боруссія" утретє в історії дійшла до вирішального матчу за трофей.

Обидва голи у матчі були забиті після перерви. Ця перемога принесла "Реалу" 15-й трофей Ліги чемпіонів в історії клубу – це рекордний показник серед усіх клубів. На другому місці за кількістю трофеїв іде "Мілан – 7 перемог у Лізі чемпіонів.

"Боруссія" – "Реал": як минув фінал Ліги чемпіонів

• Український воротар Андрій Лунін провів матч на лаві запасних – він відстояв в основі усі матчі плей-оф, але захворів перед фіналом. Його включили до заявки, але у воротах "Реала" стояв Тібо Куртуа.
  • "Боруссія" переважала "Реал" за моментами у першому таймі – 8-2 за ударами по воротах. Також у німецької команди було одне влучання у штангу від Ніколаса Фюлькруга, а також сейв Тібо Куртуа.
  • "Реал" відкрив рахунок у матчі на 74-й хвилині – Дані Карвахаль замкнув головою подачу з кутового від Тоні Крооса, 1:0.
  • На 83-й хвилині "Реал" подвоїв перевагу – Вінісіус Жуніор замкнув контратаку іспанського клубу, 2:0.
  • Наприкінці гри Фюлькруг забив гол у відповідь за "Боруссю", але його не було зараховано через офсайд.

Фінал Ліги чемпіонів: результат

• "Боруссія" (Німеччина) – "Реал" (Іспанія) 0:2

Голи: Карвахаль, 74, Вінісіус, 83