"Мотор" вдев'яте поспіль зробив дубль: виграв Суперлігу та Кубок України з гандболу серед чоловіків

"Мотор" вдев'яте поспіль зробив дубль: виграв Суперлігу та Кубок України з гандболу серед чоловіків

"Мотор" переміг у фіналі Кубка України з гандболу
"Мотор" переміг у фіналі Кубка України з гандболу. ФГУ

Як минув для українського клубу поточний сезон.

Запорізький "Мотор" вдев'яте поспіль зробив дубль: здобув перемогу у Суперлізі та Кубку України з гандболу серед чоловіків. Досягнення запоріжцям підкорилось після перемоги над "Донбасом" у фіналі Кубка України 2023/24.

В сезоні 2023/24 на національний чемпіонат заявилися вісім клубів, серед яких і "Мотор". Команда провела першу частину чемпіонату, обійшовши найближчого переслідувача "Одесу" на 15 очок за 12 гру. В другій частині Суперліги "Мотор" закріпив успіх, гарантувавши собі 12-й титул поспіль за тур до завершення розіграшу.

Цьогорічний переможець Кубка України з гандболу серед чоловіків визначився у Фіналі чотирьох, що проходив 30-31 травня у місті Буча. Окрім "Мотора" претендентами на національний кубок були "Донбас", "Одеса" та "СКА-ШВСМ".

У фіналі запорізька команда здолала "Донбас", який вдруге у своїй історії дійшов до фіналу. "Мотор" здолав донеччан з розгромним рахунком 47:25 і захистив минулорічний титул.

Що означає перемога "Мотора"?

  • Запорізький "Мотор" вдев'яте поспіль зробив дубль: виграв Суперлігу і здобув Кубок України.
  • "Мотор" став десятиразовим володарем Кубка України серед чоловічих команд, оновивши рекорд за титулами серед українських команд. А чемпіонство в Суперлізі стало для команди 12-м поспіль.
  • Програвши у фіналі, "Донбас" вдруге в історії став срібним призером Кубка України. Вперше це сталось у 2021 році.
  • Востаннє у Кубку України "Мотор" поступався у сезоні 2013/14, програвши у фіналі запорізькому клубу "3TR"
На початок