У чемпіонаті Ізраїлю розіграли найдовшу серію пенальті в історії футболу: як це було

У чемпіонаті Ізраїлю розіграли найдовшу серію пенальті в історії футболу: як це було

Серія в матчі третього дивізіону протривала 56 ударів.

У чемпіонаті Ізраїлю з футболу відбулася найдовша серія пенальті в історії. Нею завершився матч плей-оф за підвищення з третьої місцевої ліги між клубами "Дімона" і тель-авівським "Шимшоном".

Основний час зустрічі завершився за рахунку 1:1 після того, як гравці "Дімони" відновили паритет на дев'ятій компенсованій хвилині. Ще двічі команди відзначалися впродовж екстратаймів — 2:2.

Натомість у серії пенальті після 56 ударів був зафіксований рахунок 23:22. "Дімона" виграла 11-метрові зі свого 28-го удару — голкіпер господарів Галь Навон парирував удар свого візаві зі складу суперників.

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, попередня найдовша серія пенальті була датована 2005 роком і відбулася в матчі Кубка Намібії. Клуб "КК Пелас" виграв її після 48 ударів із рахунком 17:16.

У 2022-му цей показник перевершили два аматорські англійські клуби — "Вашингтон" та "Бедлінгтон". Серія місцевого 10-го дивізіону тривала 54 удари та завершилася із рахунком 25:24.

"Дімона" завдяки перемоги у найдовшій серії пенальті вийшла до фіналу плей-оф і розіграє путівку в другий місцевий дивізіон із "Тірою" в матчі 24 травня.

На початок