Сергій Дерев'янченко боксуватиме з непереможеним лідером рейтингу WBC: коли відбудеться бій

Сергій Дерев'янченко боксуватиме з непереможеним лідером рейтингу WBC: коли відбудеться бій

ЗМІ
Сергій Дерев'яченко, український боксер другої середньої ваги отримав нового суперника.
Сергій Дерев'янченко. Getty Images/Adam Hunger

Другий поєдинок українця у 2024 році.

Український боксер другої середньої ваги Сергій Дерев'янченко погодив проведення наступного поєдинку в серпні 2024 року. Про це повідомляє журналіст ESPN Майк Коппінджер.

Після поразки від Хайме Мунгуї у червні 2023-го Дерев'янченко цього року вже має один поєдинок — перемогу одностайним рішенням над американцем Воном Александером.

Очікується, що в наступному поєдинку українець боксуватиме із французом Крістіаном Мбілі. Бій погодили на 17 серпня у канадському Квебеку.

Перш ніж зустрітися з Дерев'янченком, 29-річний Мбілі мусить виграти свій 27-й професійний поєдинок — призначений на 25 травня бій з канадцем Марком Геффроном.

Що відомо про наступного суперника Дерев'янченка?

  • Мбілі — непереможений на професійному ринзі. Має 26 перемог, 22 з них здобув достроково.
  • Останній поєдинок провів у січні — переміг австралійця Роана Мердока та зберіг пояси WBC Continental та WBA International.
  • У другій середній вазі проходить до топ-5 рейтингу всіх керівниих організацій. Найвищу сходинку — першу — посідає в заліку Всесвітньої боксерської ради (WBC).

Хто такий Сергій Дерев'янченко?

  • 38-річний український боксер, який змагається в другому середньому ваговому дивізіоні.
  • Має 20 професійних поєдинків та 15 перемог, з яких п'ять здобув достроково.
  • Тричі — претендент на пояси чемпіона світу в середній вазі. У трьох титульних поєдинках поступався Даніелу Джейкобсу, Геннадію Головкіну та Джермаллу Чарло.
  • У червні 2023-го боксував за титул WBC Silver у другій середній вазі — рішенням суддів поступився мексиканцеві Хайме Мунгуї.

Абсолютним чемпіоном світу в другій середній вазі залишається мексиканець Сауль "Канело" Альварес, який у травні відстояв своє звання проти Мунгуї — перемога одностайним рішенням.

На початок