Роман Яремчук вперше за півтора місяця вийшов у старті "Валенсії" на матч чемпіонату Іспанії: як зіграв українець

Яремчук
Роман Яремчук у складі "Валенсії". Getty Images/Aitor Alcalde Colomer

28-річний форвард взяв участь у поєдинку проти "Реал Сосьєдада".

Український нападник Роман Яремчук провів третій матч у складі "Валенсії" після травми підколінного сухожилля лівої ноги. Форвард вийшов у старті на поєдинок 36-го туру Ла Ліги проти "Реал Сосьєдада", в якому "кажани" зазнали мінімальної поразки — 0:1.

Яремчук вперше зіграв у старті "Валенсії" від 30 березня, коли в грі 30 туру чемпіонату Іспанії проти "Мальорки" і зазнав ушкодження. Через травму українець пропустив чотири поєдинки "кажанів" і повернувся на поле 5 травня у матчі 34-го туру Прімери з "Алавесом", вийшовши на заміну.

Після цього Роман зіграв і в наступному поєдинку валенсійців у Ла Лізі. Українець також вийшов на заміну у зустрічі 35-го туру проти "Райо Вальєкано".

Як зіграв Яремчук у матчі з "Реал Сосьєдадом"?

• Вже на другій хвилині гри Яремчук вколотив м'яч у ворота "Реал Сосьєдада", але арбітр скасував цей гол через офсайд.
  • А ось взяття воріт "Валенсії", що сталося за хвилину, було зараховане. Вперед "Реал Сосьєдад" вивів Андре Сілва.
  • Загалом Яремчук провів на полі 71 хвилину, за відведений ігровий час форвард 20 разів доторкнувся до м'яча, віддав 11 гостих пасів та виграв 3 верхові боротьби.
  • У підсумку Яремчука замінив Альберто Марі.
  • До кінця гри "Валенсія" не змогла відігратися, зазнавши четвертої поразки у п'яти останніх матчах. Ще один поєдинок "кажани" звели до нічиєї.

Ла Ліга, 36 тур

"Реал Сосьєдад" — "Валенсія": 1:0

Гол: Андре Сілва, 3.

Роман Яремчук та "Валенсія": що відомо

• За "Валенсію" українець грає на правах оренди з бельгійського "Брюгге" до кінця нинішнього сезону.
  • Сумарно за "кажанів" Яремчук провів 28 матчів в усіх турнірах та забив чотири голи (три — в Ла Лізі, один — у Кубку Іспанії).
  • Після 36 турів у Ла Лізі "Валенсія" із 48 очками в активі посідає 9-те місце у турнірній таблиці.
  • Наступний матч "Валенсія" проведе у неділю, 19 травня, проти "Жирони", за яку виступають двоє інших українців — Артем Довбик та Віктор Циганков.
  • Яремчук отримав виклик до збірної України на товариські матчі перед Євро-2024.