"Хочу використати кожну можливість". Рафаель Надаль вперше за два роки зіграє на тенісному Кубку Лейвера

"Хочу використати кожну можливість". Рафаель Надаль вперше за два роки зіграє на тенісному Кубку Лейвера

Рафаель Надаль на Кубку Лейвера в сезоні-2022.
Рафаель Надаль на Кубку Лейвера-2022. Getty Images/Lewis Storey

Четвертий тенісист, що увійшов до складу команди Європи.

Експерша ракетка світу Рафаель Надаль вперше за два роки зіграє на Кубку Лейвера. Участь іспанця підтвердили на офіційному сайті турніру.

Іспанський тенісист гратиме на виставкому турнірі вперше за два роки. Минулого року Надаль майже повністю пропустив сезон через травму — не грав після Australian Open у січні.

Надаль отримав запрошення для участі в Кубку Лейвера попри перебування поза топ-500 світового рейтингу. До складу команди Європи він потрапив за ініціативою капітана Б'єрна Борга.

В складі європейської збірної Надаль посяде одне з шести місць. Екслідер світового рейтингу — вже четвертий європейський тенісист, чию участь на Кубку Лейвера підтвердили організатори.

Хто зіграє на Кубку Лейвера-2024

  • Крім Надаля, команду Європи представлятимуть Карлос Алькарас, Даніїл Мєдвєдєв та Александер Звєрєв — третій, четвертий та п'ятий номери світового рейтингу відповідно.
  • До участі від команди світу запрошення також отримали три тенісисти: австралієць Алекс Де Мінор, американці Тейлор Фріц та Томмі Пол.
  • Повний перелік учасників визначать за світовим рейтингом ATP, який буде сформовано після Ролан Гаррос-2024 у червні.
"У мене залишилися справді особливі спогади з Кубка Лейвера, включаючи всі емоції від Лондона два роки тому, коли я востаннє грав разом з Роджером [Федерером]. На цьому етапі моєї кар'єри я дійсно хочу вийти і максимально використати кожну надану мені можливість", — пояснив Надаль.

Дотепер Надаль тричі грав на Кубку Лейвера. У 2017 та 2019 роках команда Європи з іспанцем перемагала збірну світу, а у 2022-му поступилася 8:13 на прощальному турнірі Роджера Федерера.

Цього року Надаль також має зіграти на Ролан Гаррос, потрапивши до основної сітки за захищеним рейтингом. Від початку сезону 22-разовий чемпіон Грендслемів провів два турніри: вибув у чвертьфіналі австралійського Брисбена і дістався другого кола в Барселоні.

На початок