Визначився перший призер у сезоні баскетбольної Суперліги: результат "бронзової" серії

Баскетболісти "Київ-Баскета" в матчі малого фіналу української Суперліги 2023/24.
БК "Київ-Баскет". Facebook / kyivbasket

"Київ-Баскет" повернувся до трійки призерів уперше з 2021 року.

Визначився перший призер у сезоні баскетбольної Суперліги. Третє місце чемпіонату після другого матчу "бронзової" серії посів "Київ-Баскет".

За підсумками плей-оф у серії матчів за третє місце в поєдинку зійшлися "Київ-Баскет" та "Черкаські Мавпи — Дніпро". Бронзовим призером ставала команда, що першою здобувала дві очні перемоги.

Переможця першого матчу довелося визначати в овертаймі — 80:80 в основний час. Після одразу двох додаткових 5-хвилинок перемогу в два очки святкували кияни (101:99).

Як пройшов другий матч серії

• Після першої чверті кияни вже з 13-очковим відривом. На велику перерву після другої 10-хвилинки команди пішли вже з відривом у 22 очки.
  • У третій чверті "Черкаські Мавпи" намагались скоротити відставання і вперше в матчі виграли 10-хвилинку — 31:24 на користь господарів.
  • Втім, у фінальній чверті ініціатива повернулися до киян. Фінальна сирена зафіксувала розгромну перемогу "Київ-Баскета" з рахунком 110:90.
  • Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник киян Павло Буренко — 27 очок і три підбирання.

Що означає перемога "Київ-Баскета"

• Четвертий комплект нагород у новітній історіїПісля відновлення клуб повернувся до елітного дивізіону в 2018 році. клубу. "Бронзу" команда також здобувала в сезоні 2020/21.
  • Двічі кияни ставали срібними призерами першості: у 2019 році та перерваному через пандемію COVID-19 сезоні 2019/20.
  • "Черкаським Мавпам" не вдалося зачепитися за свої перші нагороди від сезону 2017/18, коли клуб вперше в історії став чемпіоном України.

Хто розіграє "золото" чемпіонату України

• Між собою у фінальній серії зустрічаються "Дніпро" та "Рівне" — перша та друга топкоманди регулярного чемпіонату відповідно.
  • Перша гра на майданчику дніпрян завершилася перемогою господарів. 73:65 — "Дніпро" вчетверте в сезоні здолав "Рівне".
  • Рівне прийматиме другий, потенційно вирішальний матч Суперліги в середу, 24 квітня. В разі перемоги господарів команди проведуть третю зустріч.