"Неймовірно". Марта Костюк виграла "мертвий" розіграш у ключовий момент сету: відео

Дивіться відео цього розіграшу за участю українки.

21-річна українська тенісистка Марта Костюк проводить один з найкращих турнірів сезону – на змаганнях WTA 500 у Штутгарті вона дійшла до півфіналу. На шляху до цієї стадії Костюк провела кілька непростих матчів, обігравши зокрема третю ракетку світу.

Уже безпосередньо у півфіналі суперницею Марти стала чешка Маркета Вондроушова, восьма ракетка світу. У першому сеті українка вигравала 5:1, мала три сетболи, але не реалізувала їх і гра перейшла на тайбрейк.

На тайбрейку за рахунку 4:2 на користь Марти, Маркета Вондроушова виконала хорошу подачу, "вибила" українку з корту і здавалося б уже здобула очко. Однак Марта вирішила захищатися до останнього, вгадала напрямок смешу від суперниці, дістала м'яч і зрештою виграла розіграш.

• Відео виграного "мертвого" розіграшу від Марти Костюк

ОНОВЛЕНО. Перший сет Марта Костюк виграла на тайбрейку, після чого здобула перемогу й у другій партії – 6:2.